Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugy érzem szerelmes lettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugy érzem szerelmes lettem egy este alatt, mit tehetnék? Elmondjam neki mit érzek?

Figyelt kérdés
Egy bulin megcsókolt az egyik osztálytársam legjobb barátja akit már régebb óta ismerek de csak látásból. Kicsit többet ivott és rámszált elkezdett táncoltunk,elkezdett simogatni és megcsókolt.Annyira elolvadtam tőle,van benne valami ami nagyon vonz,mostanába csak rá gondolok.Attól félek hogy ő csak egy egy estére való "ribinek" néz és elég jo pasi azt kap meg akit akar. Nem tudom mit csináljak ilyen helyzetben,de annyira boldog lennék ha mégegyszer az enyém lehetne.
2011. jún. 13. 02:01
 1/6 anonim válasza:
Ne mondd el neki! Még ne. Mennyire vagy jóban azza az osztálytársaddal aki ismeri? Szervezzetek több ilyen programot, ill. ne ilyen berúgósat, pl. grill-party. Próbálj összeismerkedni vele. Ismerd meg, lehet jó pasi, de ettől még nem biztos, hogy rendes is, ill. érted, hogy értem. Még ne olvadj el tőle. Az meg, hogy szerinted bárkit meg kaphat, még nem jelent semmit! Ismerkedj veel, és majd eldől. Lehet, hogy most nagyon vonz, de ez csak egysszeri alkalom, ha megismered, lehet, hogy kiábrándulsz belőle, vagy még jobban megkedveled, az is lehet, hogy ő is ugyanúgy elkezd veled szimpatizálni! LÉnyeg, hogy ne pánikolj, csak lazán, és minden jól fog menni:) Attól, meg végképp ne félj, hogy egy estére való "r*binek" néz, ő is részeg volt, megcsókolt, te is nézhetnéd egy estére való "hímr*bancnak" :P Meghát, nem feküdtetek le, tehát nem tűnhetsz könnyen kaphatónak sem. Szal, próbálj közelebb kerülni hozzá, és majd elválik. Ne aggódj, és sok sikert! :)
2011. jún. 13. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"... és elég jo pasi azt kap meg akit akar."

jajj de utálom ezeket az általánosításokat. :D



amúgy ha tényleg ennyire donjuan, és nemcsak a pia miatt "csajozik", akkor ne mond el neki, várj még vele!

találkozgassatok aztán majd kiderül!

2011. jún. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne mond el neki!

A pasik ettől megijednek, főleg, ha nem akarnak komoly kapcsolatot

Ismerkedja sráccal, akár neten, akár személyesen

Puhatold ki

2011. jún. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A csóktól minden lány szerelmes lesz,ezért felelőtlenség egy fiúnak részegen meggondolatlanul megcsókolni valakit.Ha a csók jelentett neki valamit akkor keresni fog,ha csak passzióból,pillanatnyi élvezet miatt tette akkor nem fog közeledni.Csak várnod kell ki fog derülni.Magadat ne hozd hátrányos vagy akár megalázó helyzetbe azzal hogy pitizel neki csak hogy megismétlődjön.
2011. jún. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogyha érdekled, akkor úgyis megtalál és keresni fog. Ha nem keres, te ne pitizz.
2011. jún. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát néha meg szokott bökni a facebookon,vagy küld chat-be egy kacsintós szmájlit,ennyi az egész...
2011. jún. 13. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!