Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom. Régóta. Részegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom. Régóta. Részegen csókolóztunk. Ő állítólag nememlékszik rá. Azthiszem szerelmes vagyok. Elmondjam neki? Elronthatom ezzel a barátságunkat? F/17

Figyelt kérdés
2010. febr. 26. 17:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Fiú?
2010. febr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ehh, jézusom. Ha valóban fiú, akkor el ne mondd neki. Az odáig oké, hogy valaki meleg, na de hetero embereket ne melegítsenek már fel. Nem véletlenül csak részegen csókolt meg.

Ha lány, akkor visszavonom, mondd el neki nyugodtan.

2010. febr. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
lány.. :D
2010. febr. 26. 17:37
 4/16 anonim ***** válasza:

Akkor bocs :D

Na szóval, kicsit módosítok. Rögtön ne mondd el neki, inkább udvarolj még egy kicsit és majd utána :)

2010. febr. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Akárcsak magamat olvasnám.Azzal a külömbséggel h én lány vagyok,de ugyanez a helyzet.Én sem tudom,hogy mit csináljak.:(
2010. febr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 maundrel ***** válasza:
sztem ne erőltesd. ha azt mondja hogy nem emlékszik akkor lehet hogy nem akar emlékezni. viszont ha úgy látod tetszel neki, akkor bepróbálkozhatsz de ne egyből azzal kezd hogy szerelmes vagy, mert lehet h elijeszted.
2010. febr. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen szituból lett egy nagy szerelem
2010. febr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Leírnád a neved kezdőbetűjét?:)
2010. febr. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hehe, elkezdtetek gyanakodni hogy kijozanulva itt most egymasra talaltatok? :))
2010. márc. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
ő nem jár ide.. :D
2010. márc. 1. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!