Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 175 cm vagyok és 67 kg....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

175 cm vagyok és 67 kg. Nagyon gáz, ha ilyen alacsony és vékony vagyok?

Figyelt kérdés

Járok edzeni is, nincs rajtam zsír.

Már nem sokat növök, ugye?

17/F


2011. jún. 13. 11:29
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

11:52-es:

Örülök, hogy nem mindenkinél dominál a testmagasság :)

Mondjuk a legtöbb lánynál így is magasabb vagyok, és az alacsonyabb lányok amúgy is jobban bejönnek :D

És egyébként is: lehetne rosszabb a helyzet. Sokkal rosszabb is :)

Szóval lehet, nem kéne vele ennyit foglalkoznom... :D

2011. jún. 13. 12:08
 22/24 anonim ***** válasza:
Hagyd már ezt. :) Én 2 centivel alacsonyabb vagyok nálad, és öt kilóval több lány létemre. :D Tudom hogy sok, de már ígyis 8 kilót fogytam az elmúlt hónapokban. Nekem van olyan srác ismerősöm, aki nálad 10 kilóval könnyebb, és mégis beszélek vele, mert nem az a lényeg ki hány kiló, hanem hogy milyen a személyisége. Szóval nem, egyáltalán nem gáz. Mellesleg a bátyám is full ugyanilyen alkat, mint te, helyes srác, és a lányok sem azt nézik hogy hány kilót nyom. Remélem segíthettem.
2011. jún. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
hány éves vagy? mert 175 cm az attól is függ.
2011. júl. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

Tudom, hogy már régen tetted fel a kérdést, de azért még válaszolnék.


Ezt azoknak üzenem akik beszóltak: Mire jó ez? Mert aztán az biztos, hogy te tökéletes vagy?


Ezt meg a kérdezőnek: Szerintem ezzel nincs semmi baj ha ilyen vagy. Mi lányok azért nem csak azt nézzük mennyire izmos valaki, számitanak a belsőségek, és az arca. :)

2012. dec. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!