Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Miért vagytok ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért vagytok ennyire elutasítók az ismerkedéssel kapcsolatban, ha valaki alacsony és vékony miért nem adtok még esélyt sem az ismerkedésre? Tényleg ez van, hogy még az alacsony lányoknak is magas pasik kellenek?

Figyelt kérdés

Akkor mi alacsony pasik maradjunk örökre egyedül, nem tehetünk róla, hogy nem nőttünk magasabbra, ez ellen nem is lehet tenni.


Én alacsony fiúként alacsony barátnőt szeretnék, de miért nem találok olyan lányt, aki elfogad ennek a külsőmmel?


2011. szept. 3. 12:41
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
35%

Miért fogadna el mikor választhat magasabbat is mint te és neki az tetszik?

Sok mindent nem tehetsz, a 170cm alatti pasik általában szüzen halnak meg, ha csak nem mennek prostihoz, ez mind a lányok válogatóssága miatt van.

21f

2011. szept. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
vannak alacsony lanyok.. nyugi.. :)
2011. szept. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, én elég sok alacsony pasit ismerek alacsony lánnyal a jobbján.

Azt viszont ne várd el, hogy egy 180 cm-es lány kezdeményezzen nálad.

2011. szept. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok, de vannak lányok is a csoportomban, és van köztük egy kb. 155cm magas leányzó is. Kinézetre teljesen átlagos, mégis őt zsongták körül a legtöbben az összes évfolyamesten/nyitóbulin és hasonlókon. Nem meglepő módon csak alacsony fiúk próbálkoztak, de azok tömegesen. De a lány elhajtotta mindet, mert neki a magas srácok jönnek be (ha jól rémlik, nem is volt még 180cm alatti barátja). Erre csak rátesz egy lapáttal, hogy mivel az alacsony lányoknál sok alacsony srác próbálkozik, ezért ezek a lányok egy idő után pont a "nehezebben megkapható", magas srácok után kezdenek el vonzódni...


Szóval, ha abból indulsz ki, hogy az alacsony lányok az alacsony fiúkat kedvelik, akkor nagyon rossz úton jársz.

2011. szept. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 A kérdező kommentje:

Szövegértés!!!


Ott van, hogy ALACSONY BARÁTNŐT SZERETNÉK.


De még ők is elutasítanak, ezek szerint minden 1000-diknél lehetne csak esélyem vagy mi?


Alacsony pasi alacsony csajjal, hát biztos van, csak nekem nem jön össze. :(


Túl rendes vagyok, jó fiú, ez lehet a baj?

2011. szept. 3. 12:56
 6/66 anonim ***** válasza:
39%
friu vagyok de én is megmndom hogy azért ne várd már el hogy egy csaj tőle kisebb pasival kezdjen azért az mien mikor olyat látni hogy a fiu bujik a lányhoz és nem a lány a fiuhoz eléggé érdekes.....keress veled vagy tőled alacsonyabb lányt és olanoknál próbálkozz:D
2011. szept. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 A kérdező kommentje:
Vannak alacsony lányok, nagyon sok szép alacsony lány, de nem akarnak tőlem semmit sem. :/
2011. szept. 3. 12:57
 8/66 anonim ***** válasza:
Hány cm magas vagy?
2011. szept. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? :))
2011. szept. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 A kérdező kommentje:

165cm


21 vagyok.

2011. szept. 3. 13:00
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!