Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért foglalt az összes csaj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért foglalt az összes csaj?

Figyelt kérdés
A környezetemben minden csajnak akit ismerek van barátja, és minden csajnak van barátja aki tetszik nekem:)
2009. márc. 21. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
rosszhelyen keresgélsz:p az ország tele van szingli csajokkal...én már csak tudom:D
2009. márc. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ez nem teljesen igaz... talán nem nézel jól körül. Amúgy ha csak olyan csajok foglaltak akik neked tetszik, az nem jelenti azt, hogy az összes foglalt. Amúgy...az összes pasi aki nekem tetszik vagy foglalt, vagy egy egoista. (énis szingli vok,és lány.)
2009. márc. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is kb így vagyok. Aki nekem tetszik vagy foglalt, vagy egoista barom ( amiből kifolyólag idővel már nem fog tetszeni :D ) vagy Én nem tetszem Neki, vagy gyáva odajönni hozzám :P : ) De ez van... Lesz ez még így sem... Remélem :D


Nani


Ja és egyébként hallottam valami ilyesmi " mondást " :


A pasik/csajok olyanok mint a vécék. Vagy foglaltak vagy le vannak szarva :D :P

2009. márc. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
"Csak az a nő foglalt, akin fekszenek"
2009. márc. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!