Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csaj foglalt én pedig nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csaj foglalt én pedig nem tudom őt elfelejteni (ő is érdeklődik irántam). Mit tegyek?

Figyelt kérdés

hello

van egy lány akivel még februárba ismerkedtem meg még facebookon. akkor még volt pasija, így nem igazán törődtem vele, ő viszont többször rámírt. aztán egy két hétre rá kiderült, h a pasija megcsalta. köv héten már napi rendszerességgel beszélgettünk.a hét végén találkoztunk vele és egy barátommal. elterveztük, h 3asba partyzunk egyet. aznap este smároltunk is. pár órával később találkoztunk volt pasijával és mint később kiderült, sms-eket is küldött neki, h bocsásson meg stb). 2 napra rá találkoztam a csajjal, megbeszélni ezt az egészet. azt mondta nem tudja még mit szeretne, nagyo össze van zavarodva stb 1 hétig még gondolkodott, majd összejött ujra a pasijával. utana még hetekig beszélgettünk (persze, nem sűrűn. heti 1-2szer talán), mindig talált valami indokot ami miatt rámírhat (eleinte). Időközben kiderült, h nekünk tilos lenne kommunikalnunk, mert, h a csávója megtiltotta meg balhézik. (nagyon nem jó a kapcsolatuk) aztán később elmaradtak a beszélgetések (kb 2 hétre), ekkor jöttem rá, h MÉG mindig rajta kattogok (és ez már április közepe felé lehetett), nem tudom elfelejteni.

gondoltam majd ráírok hetente-2hetente, csak, h éreztessem vele, h én ott vagyok neki. mert ő is érez valamit, ez biztos, a beszélgetésekből is ezt szűröm le + soha nem hajt el ha beszélgetünk (ráadásul még olyan is volt ugye eleinte, h ő írt rám). aztán rájöttem, h nem tudom elfelejteni, gondoltam találkozzunk. elhívtam, el is jött, beszélgettünk. sok mindent elmondott, pl h irtó szar a kapcsolatuk, de ő ugy gondolja helyre tudja hozni. a faszival 9 honapja van együtt, ez szép idő, ezért én meg is értem, h nem akarja könnyen feladni, de 1. a pasi megcsalta, kiosztotta, bunkozik vele, allitolag többször vissza/fel se hivja a lányt (fordított esetbe persze balhézik a tag). megbeszéltem vele, h nem szeretném, h ha a mi kapcsolatunk barátságba menne át (elvégre az időhúzásból sokszor ez következik, ehhez pedig semmi kedvem – inkább kivárom, h szakitsanak) és, h ne beszélgessünk. 2 napra rá felhív, h találkozni szeretne velem. oké, találkoztunk, elmondta, h suliba szóba jött a megcsalós téma és, h megint felkavarogtak benne az érzelmek ezzel kapcsolatban, h egy olyan emberrel van együtt aki megcsalta (oszttársai páran modnták is neki, h szakitson stb). sokat beszéltünk magunkrol a másiknak (fiatalabb korunkról stb). és ennyi, azóta nem beszéltünk, én hétfőn felhivtam, h találkozzunk mert kedden érettségi és, h fujjam ki akarom magam fújni stb stb – valamit ki kellett találni . Megbeséltünk egy találkát, aztán egy órára rá smst küldött, h bocsánat de nagy gázba van, ugyh ez most nem jó neki, de drukkol majd érettségire. oké, nem beszéltem vele aznap, majd este lefekvés előtt rámírt, h ne haragudjak, h nem tudtunk talalkozni. de csak ennyit, ment aludni azonnal. most úgy vagyok vele, h hanyagolom kicsit a csajt, majd később visszatérek rá. hagyok időt neki is és magamnak is. a kérdésem az lenne, h mi tévő legyek? kivárjam míg szakítanak? (elvégre szerintem nem tart sokáig a kapcsolatuk – bár ki tudja, 1-2 honap az még sok idő :P) vagy lépjek? ha igen akkor h tudnám rávenni h szakítson a pasival? tippeket szeretnék az egésszel kapcsolatba. tudom, h egy kicsi hosszura sikeredett, de még igy is csomo részletet nem irtam le. én 19 vagyok, ő 20.

köszönöm előre is


2011. máj. 4. 17:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jó tudni, hogy nem csak nekem van ilyen kiábrándító életem.
2011. máj. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
En a helyedben csakis az érettségire koncentràlnék. Ez a csaj meg jàtszik az érzelmeiddel. Mindenesetre lépnék a helyedben és nem vàrnék arra, hogy ja most ott hagyta a pasija, most visszajött a pasija. Nem, nem ébredj fel!Ugy teszel, mintha nem létezne màs a làny a vilàgon. Nagyon megalàz téged ez a làny, nekem ez jön le, én helyedben letojnàm.
2011. máj. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
az tuti hogy én ezt el nem fogom olvasni !
2011. máj. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Öregedtem fél órát.Thank's.Mondok én neked valamit,ez a csaj felejtős..,ha mégis szenvedtetni akarod magadat,akkor megvárod,amíg szétmennek,aztán összejössz vele.Nem biztos,hogy hosszú életű lesz a dolog,de azért van rá esély.
2011. máj. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

érettségi nem léyneges, csak matekot irtam ujra egyetem miatt. a többi már tavaly megvolt.

viszont nem hiszem, h játszadozna velem, mikor beszélünk se tűnik fel nekem (és nem a SZERELEM miatt). mikor találkoztunk akkor este gondolta, arra is, h megbosszulja a csavojat azzal, h megcsalja velem, de aztan azt mondta nem tudta volna végigcsinálni stb. jo ez lehet h kamu, de valahogy nem hinném. barátai se nagyon vannak... ismerősei sincsenek nagyon akikkel igazán jóba van. (tudom, h nem a facebookrol meg msnrol kell tájékozodni, de azt tapasztalom, h tényleg nem sok ember van akivel igazán jóba van.) a baj meg annyi, h ha most találkoznék is vele, miről lehetne beszélni? már multkor mindent megbeszéltünk erről, aztán mégis elhivott beszelni. szval igazabol nem tudnám, h mit kellene felhozni? szerelmet vallani meg nem tudom, szerintem azt nem lenne szabad.

2011. máj. 4. 18:00
 6/13 anonim ***** válasza:
Ennyi,világos te most csak egy eszköz vagy,ezt fogd fel,hagyd eljutni az agyadig.Van amit tudatosan,van amit tudat alatt művel,lényeg,hogy még nem engedte el a barátját,tehát még minden lépés a srácról szól..
2011. máj. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
a csaj se ilyen pasizós féle marmint... eddigi kapcsoaltai mind hosszu életuek voltak. előzője si 3 évig tartott..
2011. máj. 4. 18:08
 8/13 anonim ***** válasza:
Érthető, hogy hosszabb kapcsolatot nem akar feladni egy alig pár hónapos ismeretségért. A pasi tényleg parasztnak tűnik, ha normális csaj akkor kidobja, vagy egy angyal és meg tud változtatni embereket... Az jó ha hanyagolod egy két hétig , szerintem nyugodtan megvárhatod amíg most ő ír neked... szerintem van esélyed,csak ügyesen =) de azért vigyázz magadra..
2011. máj. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat mindenkinek :) (az utolsóval értek egyet leginkább, én is ezt gondolom)
2011. máj. 4. 18:33
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha neked igy jó, akkor hajrà egy kis türelem és rà fogsz jönni, hogy még sem jól csinàltad.

Pontosan te vagy akit felhasznàl arra, hogy a pasijàt megtartsa. Te vagy aki dönt.

2011. máj. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!