Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha mindenki szerint szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindenki szerint szép vagyok miért nem kellek a fiúknak?

Figyelt kérdés

Az miért van hogy a barátnőim mindig azt mondják hogy olyan szép vagy kedves is jól tudsz másokkal beszélgetni és az összes fiúnak tetszel. (most nincs barátom)

De mégis,nekem úgy konkrétan nem mondják a fiúk hogy milyen szép vagyok vagy mittudomén (másnak mondják) és járni se akarnak velem.(mással akarnak csak velem nem)

Akkor a barátnőim csak beetetnek vagy mivan?? :D


2011. jún. 13. 21:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de ha gondolod dobj egy levelet, ismerkedhetünk, mert megesz az unalom:))

18f

2011. jún. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Hát elképzelhető hogy szopatnak :D
2011. jún. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tegyél fel egy képet magadról, s majd meglátjuk, szép vagy-e. Így nehéz válaszolni.
2011. jún. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Miért kellene mondani minden fiúnak, hogy szép vagy?

Ha nem tudja, hogy fordítva is így van.

2011. jún. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tudod nem minden a szépség. V lehet annyira szép vagy, h a pasik nem mernek elhivni téged mondjuk. A tul szép lányoktol félnek, mert könnyen elutasithatják öket.
2011. jún. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Elő szokott az fordulni, hogy egy csaj annyira jó, hogy a fiúk nem mernek kezdeményezni felé, mert kosártól félnek. Lehet ez vagy.
2011. jún. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk? Se téged nem ismerünk, de a barátnőidet, se a fiúkat. Legalább magadról küldenél egy képet...
2011. jún. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy a külső minden. A szépség egy dolog, de ennél sokkal fontosabb az intelligencia, a műveltség, a humor stb. Ezt egyrészt azért mondom, mert kisebb túlzással tökmindegy, hogy nézel ki, másrészt me azért, mert valószínűleg arról van szó, hogy vagy túl intelligens vagy túl szürke vagy a fiúknak, már ami a belsődet illeti. Bármelyik végletbe is tartozol, az eredmény ugyanaz. Az átlagnál okosabb lányoktól a fiúk többsége fél, az egysíkú és unalmas lányok meg nézhetnek ki akárhogy, nem fognak kelleni senkinek, legfeljebb a még egysíkúbb és még unalmasabb srácoknak...


24/F

2011. jún. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Képre én is kíváncsi lennék.
2011. jún. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Anders ***** válasza:
63%
Jah kép nélkül honnan tudnánk? De szerintem azért nem tettél fel mert ronda vagy.
2011. jún. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!