Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, ha?! (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha?! (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Az normális , ha ennyi idős korban azt érzem hogy én lennék a legboldogabb ha lenne mellettem egy lány akit szeretnhetnék , eggyütlehetnék puszilgathatnám ölelgethetném , és még sorolhatnám mit érzek , tehát egyszóval akit szerethetnék , egy olyan lányra vágyom amiet igazándiból ,csak elvileg idősebb korban találhatnék , vagymég akkorsem?! , mert ügye a korombeli lányok nem az igaz párkapcsolatokra mennek ,csak az a helyzet hogymár most annyira vágyomrá egyszerűen , hogy néha azon gondolkodom , hogy ennyi idős koromban ez vajon normális?

nem azon kéne járni az eszemnek hogy huzzak meg minnél több csajt?..

Persze nem csinálnék olyat csakhogy meghuzhassak valakit , számomra ez a dologis , sokkal többrölszól mint egy d*gás , plusz az nem is én lennék ,félre ne értsétek nem vagyok az a nyálas meg stb , de ugy gondolom érzelmek nélkül nem lehet , és nem is lenne igazán igazi.

Esetleg ha valaki fejébe megfordulna , hogy szeretethiányomvan , nincs szeretethiányom , imádom szeretem a szüleimet testvéreimet és ez oda vissza így van , végülis persze mondhatnám ezt egyfajta szeretethiánynak , vagy inkább szerelemhiánynak egy lánytól?!


Ti mit gondoltok erről a dologról?


16 éves fiú


2011. jún. 13. 22:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Azt hogy dúlnak benned a hormonok. Bennem is dúltak anno.
2011. jún. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
szép dolog a szerelem mi kisapám?
2011. jún. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

az is ritka, hogy egy fiút nem a farka vezet..:)

privi? :$

2011. jún. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Írtam :)
2011. jún. 13. 23:00
 5/18 anonim ***** válasza:

Én úgyanígy vagyok,mint te.Merrefelé laksz?Én Zala megyében lakom. :P

16/L

2011. jún. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
huh , hát kicsit távolabb tőled , Budapesten lakom
2011. jún. 14. 00:11
 7/18 A kérdező kommentje:
Azért jó hallani hogy vannak még ilyen lányok ilyen korban , akik vevők egy normális párkapcsolatra, attól függetlenül , hogy messze lakunk egymástól , szívesen megismernélek.. :)
2011. jún. 14. 12:48
 8/18 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt érzem csak én lány vagyok.. egy ilyen pasit szeretnék én is..kár h idősebb vagy mint én..:(
2011. jún. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Tök normális.Örülök, hogy vannak még olyan srácok, akik nem arra mennek, hogy minél több kapcsolatuk legyen, hanem, hogy minél minőségibb.Egyébként sok lány erre vágyik szóval biztos találsz, majd olyat, akivel jól érzed majd magad. 15/L
2011. jún. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

végre egy normális fiú :)

Jó hogy még vannak ilyenek :)

2011. jún. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!