Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyetemi gólyatábor tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyetemi gólyatábor tényleg csak az ivásról és szexről szól?

Figyelt kérdés
Most ez lehet, hogy hülye kérdés, de ha te a gólyatáborban nem vetkőzöl le a feladatok kedvéért egy szál farokra és nem mész bele egyéjszakás kalandokba, akkor kinéznek? Az alkohol az OK, de ezekhez ott nincs kedvem.
2011. jún. 14. 19:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én nem jártam egyetemre ,de két példa szólgál arra (két haver mesélte),hogy az ilyen nívósabb egyetemeknél is a bebasásról szól a gólyatábor meg a perverz feladatoknál! Egyik haverom tangában rohangált,azóta imádják,másik haverom viszont üvöltve rohant el onnét,mert kinézték ,mert nem vett részt a "selmeci hagyományokban"(gépolaj ivás,mások szivatása,sárgaföldig bebszás stb..)..szóval ha nem bírod az ilyesmit ,akkor készüljfel! Persze az is lehet,h ez csak a Pesti közgáz és a Miskolci töri szakra igaz...
2011. jún. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
Ha kihasználod akkor igen erről fog szólni. Ha meg nem akkor meg összeszeded a spanokat az elkövetkezendő évekre. Kár kihagyni, nálunk kb számkivetettek voltak és eleve hátrányból indultak azok akik nem mentek mert őket senki se ismerte.
2011. jún. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
66%
Szerinted Gandhi mit csinálna a gólyatáborban? A példa nehéz szekerét tolná, hogy az egyetlen hét alatt sok-sok követőre találjon. Tedd ezt te is, a jó példa szép lassan kifizetődik majd.
2011. jún. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem néznek ki, legalábbis az SZTE-n tuti nem. nálunk is voltak vetkőzős feladatok, aki vállalja az vállalja, aki nem nem, egy jó poén az egész, sokáig emlékeznek rá és röhögnek rajta, de nem nézik ki aki nem csinálja...
2011. jún. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
10%
Ki ne hagyd már! Én már bánom, hogy nem mentem egyetemre. Most itt rohadok szüzen meg 20-on túl.
2011. jún. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Semmi sem kötelező, csak abban veszel részt amiben akarsz és kész.
2011. jún. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

A mi szakunkról 2 ember ment el... szóval, nem néznek ki.


De vannak vicces feladatok is, nemcsak ívós-vetkőzős. Ezek a havi összeröffenések alakalmával előkerülnek.


21/L

2011. jún. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Azért biztos találsz olyan embert, akivel egy hullámhosszon vagytok. Nálunk is volt ilyen vetkőzés meg hasonlók, de ha vki nem akart, akkor nem vett részt benne és kész. Nálunk nem néztek ki szerencsére emiatt senkit.
2011. jún. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát nálunk egyáltalán nem ez volt. A lényege az volt, hogy jó kis csapattá kovácsolódjunk össze a csoportunkkal, és új barátokat szerezzünk- és ez mind meg is valósult :)

Igen, része volt az ivás meg a bulizás, de az csak esti program volt, és aki akart, kimaradt belőle és nem közösítette ki senki. Szexről szó se volt...

A csapatépítő feladatok között pedig nem volt olyan, aminél vetkőzni kellett volna, egyetlen olyan "játékot" játszottunk, aminél nagyon zavarba lehetett hozni a másikat, de ott se volt kötelező bevállalni a "múltadat". Amúgy ez a SOTÉs gólyatábor. De ismerőseimnél pl. BME-s gólyatáborban ivás és buli is csak az utolsó este volt, és amúgy végig normális "játékokat" játszottak.

Szerintem nyugodtan menj el, biztos nem te leszel az egyetlen, akinek nem a piálásról és a szexről szól, és új barátokat szerezhetsz :) Amúgy meg ha nagyon nem tetszik, haza lehet jönni. Nálunk is volt, aki hazajött, mert nem érezte jól magát (pedig tényleg nem voltak cikis játékok, és úgy is jól lehetett érezni magad, hogy nem iszol)

20/L

2011. jún. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
10%

Én azt hallottam csak erről szól.

Persze nem ez lenne a célja (bár ki tudja).

Iszonyat sok ismerősöm nem ment el rá, én sem fogok, márcsak a pénz miatt sem, nem adok több 10e ft-t 2-3 napért, anyit nem ér meg.

2011. jún. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!