Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy is van ez? Megkerdezi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van ez? Megkerdezi, hogy tuzlek-e, mire mondom neki, hogy nem, akkor ramszall?

Figyelt kérdés
Az egyik bulin az egyik srac ram voot szallva, majd megkerdezte, hogy tuzelek, amire en azt mondtam, hogy nem. A masik percben meg mar ram volt szallva, olelegetett, simogatott, megfogta a derekomat.
2011. jún. 14. 20:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
20:26 os vagyok, de remélem nem rám írtad, hogy hülye:) minek teszel fel akkor kérdést,ha a válaszra lehülyézel.. Te sem lehetsz sokkal okosabb..
2011. jún. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Hát, az állatvilágban sem mindig érdekli a kant, hogy a nőstény tüzel-e. Ha ő maga szükségét érzi, elkapja, meghágja, és kész. :P


De milyen ismerkedős duma ez már, hallod? :D

2011. jún. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom, milyen duma ez, de nekem ez annyira rosszul esett, hogy ilyet kerdezett. Amugy meg egyetemet jart ferfirol van szo, az apja polgarmeste volt ezelott par evvel. Nagyon sziven utott, nem gondoltam volna rola, hogy ezt kapom. Es ami a legrosszabb, hogy nekem tetszik a srac. Egyik percbe meg ott bokolgat nekem, azt mondja, hogy ritka az ilyen csaj a faluba, masik percbe meg ezt kerdezi tolem. :(
2011. jún. 14. 20:35
 14/16 anonim ***** válasza:
töcskölni akart.
2011. jún. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyan diplomást aki nem tudja hogy a tyúk tollas és hogy az ananász nem a föld alatt terem :D ezek után ne alapozz ilyenre, és azt a barmot felejtsd el! :)
2011. jún. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ja, és továbbra is ajánlom a pofont ha bunkózik :D
2011. jún. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!