Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiszel a fiú-lány barátságban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiszel a fiú-lány barátságban?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért?

Ha nem, miért?

Volt ezzel kapcsolatban élményed?


2011. jún. 14. 23:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
nem hiszek benne mert egy idő után megtörik vmelyik fél részéről és nekem is van egy fiú barátom aki sajnos nagyon tetsik 14L
2011. jún. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
*z
2011. jún. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Van fiú-lány közti barátság.. Csak előtte vagy utána tuti történt, vagy történni fog valami köztük :)

Vagy nem is tudom.. Ez is lehet igaz, de nekem is van olyan pasi barátom aki tényleg csak barát, és nem gondolunk úgy egymásra mint 1 pasira/csajra. Ez örök rejtély marad szerintem. 18/L

2011. jún. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Igen, van fiú lány barátság minden gond nélkül... 20 felett. Az előtt problematikus mert a tinik bevannak sózva és előbb utóbb az egyik többet akar.


24/F

2011. jún. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
48%

Hiszek benne, de ritka. A jelenlegi párom 2 évig volt a barátom.

21/L

2011. jún. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
76%
Akkor lehetséges ha egyik fél sem tetszik a másiknak. Ez nagyon ritka, az esetek többségében az egyik fél többet akar a másik viszont nem. Az is előfordulhat, hogy mindketten szeretnének kapcsolatot csak nemmernek lépni.
2011. jún. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

23:09

Ez kicsit ellentmondás

2011. jún. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
87%

"Az asszonyok nagyon könnyen kötnek barátságot egy férfival, de hogy az fennmaradhasson, egy kis fizikai ellenszenv is kell segítségül."

- Friedrich Nietzsche

2011. jún. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 napietus ***** válasza:

nem hiszek benne, de élem :) nekem a legjobb barátom fiú, szex volt köztünk, de szerelem soha. viszont mély, őszinte és igaz barátság ige, már 25 éve töretlenül, a legkisebb disszonancia nélkül. ha a férjem elhagyna, túlélném, bár nagyon rosszul esne. ha őt elhagyná a felesége, szintén túlélné. bár megviselné. de ha valamelyikünk felbontaná a barátságunkat, nem tudom, mi lenne. pedig nem is minden nap beszélünk. csak van, és én tudom, hogy van nekem, és én vagyok neki, és ez elég. ha baj van, jön, ha baj van, megyek. nem tudom tovább ragozni. a barátom.

29/N

2011. jún. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
66%
Igen, hiszek benne. Aki azt állítja, hogy nincs, azzal valami baj van...
2011. jún. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!