Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez ciki 14 evesen? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ciki 14 evesen? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
14 esves vagyok es csak 13 cm meg az a baj hogy minden csaj rajtam log mar volt olyan hogy en montam nem et mert felek hogy tul kicsi
2011. jún. 15. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
14évesen 13cm.. na az baj, elég dúrva kisnövésed van öcsi:D Ne aggódj, a korodbeli csajok sem annyira "fejlettek," hogy 16-17es kelljen nekik.. (egyébként meg nem a hossza a lényeg, de erre meg majd rá jössz..)
2011. jún. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%

20 éves korodig még nőhet.

De ha már most szeretnél nagyobbat, kövesd az oldal utasításait:

[link]

2011. jún. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Salvatore ***** válasza:
nah ezt a linket mióta keresem de jó hogy nem okádtam el magam xd
2011. jún. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kortársaid 90%-nak kisebb van.


[link]

2011. jún. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!