Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eslő csókkal kapocsolatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eslő csókkal kapocsolatos élményeket szeretnék kérni! Milyen volt? Hány éves voltál? Milyen helyszínen? Tapasztalt pasival? Légyszi.! Értelmes válaszokat szeretnék!

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 11:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Sem tapasztalt, sem tapasztalatlan pasival még nem csókolóztam, és nem is tervezem...


F16

2011. jún. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Bocs, fiúk véleményét is várom, nektek az a kérdés hogy tapasztalt lánnyal?
2011. jún. 15. 11:29
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom mennyire volt tapasztalt, de jó volt..:D
2011. jún. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem tökéletes volt, nagyon szerelmes voltam, meg még most is az vagyok.:D sokan mondták, hogy elsőre fura lesz, meg kicsit undoritó, de engem kellemes csalódás ért, mert nekem nagyon jó érzés volt, meg nagyon finom. Aztán 5 óra hosszáig le se szálltunk egymásról.:D A szobámba történt. Ő valamivel tapasztaltabb volt, mert már csókolózott előttem.
2011. jún. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ja és 16 évesen.
2011. jún. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 WhiteLabel ***** válasza:

oviba, bár az csak szájra puszi volt.

Amúgy meg 3.ba de elég béna volt a csaj, meg gondolom én is:D

2011. jún. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
én 12 és fél évesen csókolóztam először egy tapasztalt fiúval (aki 1 évvel idősebb nálam) egy buszmegállóban :) másnap utazott el 2 hétre szóval ez olyan búcsúcsók féle volt :) amikor hazajött akkor egésznap együtt voltunk :D
2011. jún. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18 éves voltam, játszótéren, tapasztalt volt. Én eleinte nem tudtam, hogy mit kéne csinálni, úgyhogy fura volt, de aztán belejöttem.:)
2011. jún. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
17 évesen(szal pár hónapja) egy tapasztalt lánnyal,este egy park közepén,ez 2és fél hónapja volt,azóta járunk:)
2011. jún. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok:amúgy nagyonnagyon jó volt,bár nemtudom én milyen lehettem elsőre...:P
2011. jún. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!