Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az igaz hogy a fekete hajú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz hogy a fekete hajú nők szexisebbek mint a szőkék? Férfiak ezt hogy látják?

Figyelt kérdés
pl sztem akár igaz is lehet mer voksán virág szexibb mint zimány linda
2009. márc. 22. 15:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
64%
nekem a tejcsoki hajszin teccik barna bőrrel barna szemmel:) az írtó szexiiii:):P nem a szőke...azt csúnyámnak találom.fekete az meg nem sok embernek áll jól..
2009. máj. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
30%
A szőkék azért szexisebbek szerintem!! :)
2010. jan. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
92%
A barnák tüzesebbek, szexibbek- a szőkék meg legtöbbször vagyy túl rib*ancosak, vagy jelentéktelen átlagosak. A feketék is gyönyörűek és a vörösek. Nekem a szőkék nem igazán jönnek be.
2010. aug. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
90%
A sötét haj valóban szexibb:)
2010. okt. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
82%
A fekete haj általában az olyan nőket rejti, akik férfi nélkül is képesek megállni a lábukon, amolyan vezető alkatok, akik egy egész céget képesek elirányítani. Ők a "kemény" nők, és ez sok férfinak bejön. Én is szeretem az ilyen nőket. Persze ez a leírás csak a természetes feketékre igaz.
2011. máj. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
87%
Voksán Virág biztos hogy szebb mint Zimány mert az úgy viselkedik mint egy elhagyott bárány meg amúgy is Virág gyönyörű csaj meg hát felete haja is van!!
2011. júl. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!