Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 éves lány vagyok és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves lány vagyok és még nem csókolóztam. Most van barátom, de neki már voltak előző barátnői és nem akarok leégni előtte. Hogy kell csókolózni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jól írtad.. neki voltak barátnői tehát Ő tud, és ezért is fog téged majd meg tanítani! ;)
2011. jún. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 WhiteLabel ***** válasza:
majd rávezet, a lényeg hogy ne dugd le a torkába a nyelvedet, legalábbis én azt gyűlölöm.
2011. jún. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Majd ráérzel a arra,ezt nem lehet tanitani.Minden ember másképp csokol,szoval külöbbözö tanitásokban is részesedsz.
2011. jún. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hát én úgy csináltam hogy próbáltam utánozni a csajt:D
2011. jún. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
most őszintén. ha még sosem csináltad, honnét tudnád, hogyan kell? az sem ciki, ha nem tudsz marhapörköltet csinálni, mert még meg sem próbáltad.
2011. jún. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
át hidd el,nagyon könnyű.Magától értetődően jött nekem.csak ne nyálazd össze,meg ne pörgesd a nyelvedet :D
2011. jún. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!