Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom hogy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom hogy tényleg szeretem nem csak belezúgtam?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Mi a különbség szerinted..?
2011. jún. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

ferike te hülye gyerek, van különbség.


majd idővel rájössz

2011. jún. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%

Hát lényegét tekintve ugyan az a kettő, már ne is haragudj..:) Végkimenetelében lehet eltérés, esetleg..


Egyébként örülök, hogy megint megtaláltál, te fattyú:D

2011. jún. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
´Amikor tudod, hogy nem jön, de mégis várod. Amikor tudod, hogy kár volt, mégse bánod. Amikor érzed, hogy hevesebben dobog a szíved. Amikor érzed, hogy érte remeg két kezed. Amikor várod, hogy eljöjjön a pillanat, amikor várod, hogy odaadhasd önmagad. A...mikor néznéd mosolyát és két szemét, Amikor néznéd ahogy feléd nyújtja két kezét. Amikor nem bírod már, nem jönnek a szavak, Amikor nem bírod már türtőztetni magad, Amikor elhiszed, hogy erre volt szükséged, amikor elhiszed, hogy ő is eleped érted. Amikor megijedsz, mert rossz nélküle, Amikor már aludnál és ébrednél mellette. Amikor már önmagaddal harcolsz ellene, Amikor rájössz mit sem ér a józan ész, Amikor rájössz, hogy miért is ne, egyszer élsz. Amikor világossá válik, hogy ez jó neked. Amikor világossá válik, hogy megteszed. Akkor vedd tudomásul, hogy igenis szereted.´
2011. jún. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha még fél éve múlva is tart
2011. jún. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 WhiteLabel ***** válasza:
Onnan ha szeretnéd, akkor nem tennél fel itt ilyen kérdéseket.
2011. jún. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

hát őő nem, nem ugyanaz :)


amúgy mi az, hogy megint megtaláltalak? egyszer se szóltam be. eddig csak olvastam a szánalmas hozzászólásaidat


/off

2011. jún. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:53


Akkor én szeretem a barátomat. ^^

2011. jún. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
FERIKEEE TE HÜLYEGYEREK !!! XDXDXDXDXDXDXDXDXDXDDXD
2011. jún. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nagyon tetszett az a vers a szerelemről köszi,hát ti sem vagytok komplettek hogy itt trécseltek:D akinek nem inge nem veszi magára
2011. jún. 16. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!