Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felelsz vagy merszre, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felelsz vagy merszre, vagy üvegezésre ötletek? Huszon éveseknek!

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a játék 10 éveseknek való nem Huszonéveseknek, már bocsi.. :/
2011. jún. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tsz-tag ***** válasza:
42%
ha mersz: öklözd meg szamantát, adj beöntést merszédesznek.Maszírozd meg tibi prosztatáját, szarj az én mellemre, kötözz ki egy villanypóznához és hugyozz le...mondjak még?
2011. jún. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vetkőzés.. akire mutat az üveg, az levesz egy ruhadarabot. :D
2011. jún. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Pörgettek, akire mutat az üveg az kijelent valamit. pl.: tanga a bugyim.

Akire nem igaz az állítás (tehát nem tanga van rajta) az iszik. (alkoholt egy másik üvegből). Pörget és újra kezdődik előröl.

Cél szokott lenni egyetlen személy leitatása :D

2011. jún. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Zsömlézzetek ott legalább van para... :D
2011. jún. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az egyik haverom üvegezett megcsinálták például hogy az egyik srácnak megkellett csinálni,hogy az északa közepén elmegy az egyik férfi tanárhoz és szerelmet vall neki.
2011. jún. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát én nem szoktam ilyenket játszani, de a múltkor picit ittunk a haverokkal, és amikor már teljesen pucérok volt mindannyian, nekem masztiznom kellett előttük miközben az egyik srác rám élvezett, utánna a csajokkal kinyltuk egymást, meg a srácok is kinyaltak, miis leszoptuk őket, asztán az este végén még szexeltünk is, váltogattuk egymást a csajokkal, ez volt az első ilyenem, és szerintem az utolsó is :D 22/L
2012. febr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!