Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom, csak a 13 éveseknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, csak a 13 éveseknek van gondjuk az ismerkedéssel, vagy van, hogy MÉG egy 16 éves! Is elbizonytalankodik, néha-néha nagyon titokban?

Figyelt kérdés

Kinőhetem pár éven belül?

13/L


2009. szept. 25. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van gondom az ismerkedéssel. Én ott rontottam el, hogy kocka lettem. (Számítógép fan) Haza jöttem, gépelé leültem. Hajnalba gép elől mentem aludni. Reggel 7 kor meg iskola, és ez minden délután.


Amúgy lehet kinőheted, de nem biztos. Én nekem bátorságom nincs, mert tiszta besz@ri vagyok.

2009. szept. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Milyen ismerkedésre gondolsz? Kapcsolatra? Mert azzal szerintem még várj 2-3 évet. Hidd el, ráérsz még a csalódásokkal bőven, inkűbb élvezd életed azon szakaszát amikor még minden klassz és a barátságról szól, nem rondít bele a szerelem(és minden fájdalom ami azzal járhat).

Ha nem kapcsolatról van szó csak barátkozásról, akkor csak nyitnod kell az emberek felé. Ha barátságos vagy, ha nem nézel le senkit, ha nyitott vagy az emberek felé, nem lehet gondod.

2009. szept. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem azzal gondom nincs szerencsére, én ha kell utána futók s megmondom, hű de szép lány vagy te! A többit majd elmondom a telefonba, add a számod:) pl ilyenek, akármi eszembe jut s mindig kerül csaj, s mindig jön a bánat a szerelem miatt..úgyhogy szerintem is elér még, az biztos:D
2009. szept. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 19 vagyok és én konkrétan NEM TUDOK ismerkedni. Halvány lila gőzöm sincsen, hogy kell, még nem próbáltam. Neked biztosan nem lesz ilyen problémád, abból ítélve, amilyen a környzetedben élők lehetnek (a kérdésed alapján):) Szóval figyelj és tanulj
2009. szept. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 17 vok és semmi gondom nincs az ismerkedéssel.Bár ez egy hosszab folyamat része.15 éves koromig én is kocka voltam,ez aztán jó nagy hátrányt okozott a kapcsolatok terén,de azóta teljesen kigyógyultam belőle és bár már nemtudok bekötött szemmel PC-t összerakni,de rengeteg barátom van és rengetek lánnyal vagyok jó viszonyban és szerintem ez egyre jobb lessz.

Ami azt illeti szerintem mindenki kinőhet az ilyen dolgokból,csak sokat kell társaságba járni és nagy akart kell hozzá.

2009. szept. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ismerkedj velem msn:te28@freemail.hu
2010. jan. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!