Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a volt kedvesemmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a volt kedvesemmel?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy 1 hónapja szétváltunk és rögtön utána rá egy napra már rossz társaságba keveredett.

Régebben is voltak zűrös ismerősei, de sikerült meggyőznöm, hogy nem épp a legjobb választás velük lenni.

miután szakított velem egyből velük kezdett lógni.

Rossz társaság alatt ezt értem: drogosok, bűnözők, "keménylegények", még helyi "maffiáskodó" is van közte, lényeg hogy nem jó emberek, tudom drogos is lehet jó ember.. de ők nem azok.

Akárhogy próbáltam feszegetni a témát, utat mutatni neki, nem enged belőle és csak vitázunk utána. Azt mondja hogy neki ez így jó. (Hál' a jó'Istennek a volt párom nem drogozik és nem is fog, csak kedveli őket)Nem merek felmenni FB-re, nehogy lássam hogy kik az új ismerősei.. Ismerem őket, volt is zűröm velük, tényleg nem képzelem be.


Hogyan tudnám rávenni, hogy NE VELÜK LÓGJON? ja és ő egy lány!


24/F


2011. jún. 15. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet rád akar hatni ezzel, mert tudja, hogy aggódsz érte. De az is lehet hogy a kemény kutyákhoz vonzódik egész egyszerűen. Ebben az esetben jól tetted, hogy különmentél tőle.


24/F

2011. jún. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szilvás buktát, mert azt szeretem!
2011. jún. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!