Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nőni fog még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nőni fog még a péniszem?

Figyelt kérdés

Nem rég múltam 16 éves, alacsony vagyok.

A péniszem normál állapotban nagyon kicsi(2-3 cm körül), állva pedig olyan 10 cm körül van.

Azt olvastam, hogy van akinek csak 16 évesen kezd el nőni a pénisze.Ez tényleg igaz??

Ja és a péniszemről annyit, hogy amikor feláll, le kell húznom róla a fitymát, ha nem húzom akkor rajta marad.

Spermám van.

Szőrösödés:lábamon, péniszem körül van. Bajuszom kicsi van, még nincs rajta mit borotválni.

Spermám van.

Csak rendes válaszokat! Köszi (:


2011. jún. 15. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog nőlni sőt össze fog menni. A csajoknak meg a nagy lób@szó f@sz kell. Ezzel ki fognak röhögni.


Már megint egy idióta kérdés.


Nekem meg van Mercim.

Van egy házam.

Van csajom.

Ja és farkam meg spermám is van.


De legjobban sajtreszelővel szeretem csinálni.

2011. jún. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne butáskodj az jó méret már....1-2-3cm-t még ha hozzáadsz onnan kezdődik az átlag magyar méret. 23éves korig nő egyébként igen! :)
2011. jún. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem számíts lófa.szra, de valamit csak alakul.
2011. jún. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22:33-mas vagyok megint. A fitymádon akkor túl sok a bör. Egyszer elöbb utóbb körül kell metélni mert a szex kevésbé lesz élvezetes úgy...és nem tudod rendesen megmosni. Ez nem vicc. Páromat mikor megismertem én voltam neki az első, őt is körül kellett metélni és az első szexuális együttléténél derült ki, hogy mindenképp kell. Semmi gond nincs ezzel se.
2011. jún. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

Te mégis milyen hülyeségeket írkálsz itt össze??? Miért kellene körülmetélni?? Ezt a baromságot. A legtöbb pasinak rajta marad a farkán a fityma és ez semmit sem befolyásol a szexnél.


Uram isten mekkora idióták vannak.

2011. jún. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne keverd már a fitymaszűkületet azzal, hogy rajta marad a fityma. Sok fogalmad van a biológiáról gratulálok.


Nekem is rajta marad ha feláll. éééss?? Semmi gond nincs vele.

Akarsz képet??

2011. jún. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ápolónő vagyok csak jobban tudom, hogy mit kell a srácnak tennie.
2011. jún. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nem kell körülmetéltetnie magát, vissza kell neki húzni, de könnyen hátra megy, nem szorul vagy ilyesmi.... nincs fitymaszűkülete


a fitymaszűkület amikor nem tud teljesen hátramenni a bőr akkor kell körülmetélni...

2011. jún. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 specialsound ***** válasza:
nem fog nőni b+... max 1-2 centit de te még akkor is kicsinek fogsz számítaní.
2011. jún. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

És hogy tehetném 2-3 cm-el nagyobbá??

Légyszi segítsetek! :)

2011. jún. 19. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!