Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok egy olyan pasiról, aki általában inkább csak egyedül van?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy például egyetemen vagy középiskolában is inkább csak egyedül ül nem nagyon beszélget senkivel, stb. Remélem érhető mire akarok kilyukadni :P
2011. júl. 15. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Arra, hogy olyan, mint én. :) "Nem vagyok egyedül ilyen, de jó!" ^^
2011. júl. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 szamóca.. ***** válasza:
ilyenkor általában beindulnak a megváltó ösztöneim, mert sjanos mivel én társaságban érzem jól magam, nem vagyok képes flefogni hogy van aki nem, és általában megpróbálom odaráncigálni a többiekhez...
2011. júl. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sok ilyen van, de nem kell ezért megvetni, beszélgetni kell vele, aztán majd megnyílik idővel!
2011. júl. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

v csak szimplán nem kíváncsi az adott társaságra ?:D de most tényleg én se vagyok az a vissza húzódó típus és mégis közép suliba szrtam az egészre :D 1xüen unalmasak voltak nekem :)


19F

2011. júl. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azok a lányok, akik szintén nem szeretik a nagy társaságokat, biztosan szívesebben vannak egy ilyen pasival, mert ha megismerkednek egy közvetlenebb emberrel, akkor ott kénytelenek ők is társaságba menni, ahol valószínűleg nem érzik majd jól magukat.
2011. júl. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
suliba én se beszélgetek mindenkivel.Az az osztály úgy szar ahogy van
2011. júl. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!