Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj ha iszik és káromkodik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha iszik és káromkodik?

Figyelt kérdés
A fiú aki tetszik ( 15éves) szokott káromkodni ( de amikor velem beszél sosem) és iszik is társaságban. Ez baj?
2011. jún. 16. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Ma már nehezen találsz olyan fiút, aki nem káromkodik egyáltalán. az, hogy társaságban néha legurít pár kortyot, esetleg 1-2 üveg sört, az se vészes. De ha ismered és tudod a "hibáit", és így is tetszik, akkor meg mi a kérdés? :)Ha lányokat verne és állandóan full részeg lenne, oké, de ráadásul lehet olyan lány is, aki erre bukik... Na mindegy...

Szal nem baj.

2011. jún. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én exem is így kezdte. Elrettentő példa lesz...


majd megkérte a kezem, én naiv szerettem és igent mondtam. Egyre többet ivott, egyre többet káromkodott. (Ekkor én 22 voltam, ő 26).


Tavaly elváltunk (én 23, ő 27.)


most elvonón van azt mondta az anyja 28 évesen.


Mellesleg azért váltunk el mert felpofozott egyszer ittasan, és persze kiderült, hogy mikor plusz melóban dolgozott a haverjánál néha megdugta a haverja nővérét (aki mellesleg 18 évvel idősebb volt)


Ennyire félreismertem? Igen

Megcsalt? Igen

Megütött? Igen

Alkoholista? Igen

Ja és a bónusz ráadás, én szerettem volna babát mikor összekerültünk, mindig azt mondta, hogy majd, majd... felcsinált mellettem 4 nőt.


Ennyit a fiatalkori szerelemről és hogy majd elmúlik. Tudom hogy szélsőséges eset az enyém nagyon. De én mára örülök, hogy semmi közöm nincs hozzá, és nem cseszte el az életem egy gyerekkel. Így legalább befejezhetem az egyetemet. Amit miatta hagytam volna félbe én hülye..


(15 évesen jöttünk össze... nagy szerelem volt, sokáig úgy tűnt, hogy összeillünk nagyon is. Akkor kezdődött a baj, mikor bekerült a mostani munkahelyére, és a főnökkel együtt az összes alkalmazott ivott, kértem hogy váltson de nem akart. Mindennaposak lettek az ivászatok, lecsúszott, mikor szembesítettem ezzel és közöltem vele, hogy ez már alkohol függőség, betegség tegyen ellene. Megütött. Rendben...ölelgesd az üveget majd éjszakánként.


13 év után kellett megismertem igazán....


Szóval ha akarsz gyere össze vele, de ne hagyd hogy húzzon magával (én sajnos ostoba voltam, de árvaként nem volt egy szülőm se aki azt mondta volna, hogy ne légy ilyen ostoba, hozzá pedig reményeket fűztem, egy biztos pontnak tartottam), lépj le időben ha kell.

2011. jún. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

az hogy karomkodik, teljesen normalis. persze nem minden masodik szava k anyad. XD hanem csak szemtol szemben. hogy pl amiatt a fäsz takarito miatt majdnem megin elnyaltam a lepcson.

egy igazi ferfi karomkodik...

2011. jún. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
64%
ha nem inna akkor szomjan halna az ember átlagossan 3 napig bírja folyadék nélkül
2011. jún. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A káromkodást otthonról hozza magával, ismerek olyat aki előbb tanulta meg a b+et mint hogy "anya". Az ivás más kérdés. Ez sajnos genetika, ki mennyire hajlamos rászokni. És a legfontosabb: A szesz melyik énjét hozza ki belőle? Az erőszakosat? Én például ha sokat iszom, egyszerűen elalszom.

Ha erőszakos lesz egy-két sör után, most hagyd a pitsába míg nem késő!

Én szóltam.

2011. jún. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
az hogy káromkodik és hogy néha iszik nem gond. attol függ ez mennyire fajulhat el? ha olyan családban él lehet hogy rosszabb lesz, de az is lehet h mint tini csak nagy akar lenni. neked kell kiismerned hogy ezt tudd.
2011. jún. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

mivel nincs 18 éves:


ha ő veszi az italt, akkor bűncselekményt követ el, aki kiszolgálja.


ha más veszi neki az italt, akkor az követ el bűncselekményt, aki megveszi neki.


a káromkodás meg olyan, hogy nagylegénynek érzi tőle magát, de lehet, hogy éppen kisebbségi komplexusa van, s ezzel védekezik.


nagyon kemény gyerkőc lehet, gondolom szívja is a cigit, mnert anélkül nem volna menő.

2011. jún. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!