Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek a vékony vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek a vékony vagy a nőiesen karcsú lányok jönnek be?

Figyelt kérdés

a mell változó hogy kinek milyen adatik de itt van pár kép kis mell, vékony alkat.

[link]

[link]


vagy homokóra alkat.:

[link] (fekete fehér képen lévő nő)

hát igazság szerint nekem a homokóra alkat jobban bejön mint az elöl deszka hátul léc alkat, csak manapság az ennyire vékony lányok számítanak jónak...:( Hol vannak az igazi nőies nők?


2011. jún. 16. 20:05
1 2
 11/19 Panda Péter ***** válasza:
minek teszed fel egyáltalán a kérdést, ha már van egy megmásíthatatlan véleményed?
2011. jún. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Tudod nagyon sok nő a fél életét odaadná, hogy olyan teste legyen, mint az első kettőnek. Szerintem is a harmadik alakja a legszebb -bár ebből a szögből "homokórásabbnak" látszik-, de attól még nem adom senki szájába, hogy neki mi tetsszen. Sajnos muszáj leszel elfogadni, hogy nem mindenkinek egyezik az ízlése.
2011. jún. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
58%
nekem a homokóra alkat NEM tetszik sorry..
2011. jún. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Meg hát lehet hogy tényleg fűző van a háttérben. Homokóra alakú nő széles csípőjű, vékony derekú, és normál vagy nagyobb mellű és szélesebb vállú.
2011. jún. 16. 20:31
 15/19 anonim ***** válasza:

3.

első kettő nekem vékony, bocs.

2011. jún. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok fiú, de szerintem mind2 alkatnak megvan a szépsége =)

Az elsőnek nyilván a törékenység, és ez nem csoda, hogy sok pasit vonz, hiszen védelmezni kell. A másik inkább a vad, szexi, erotikus (ezzel NEM azt akarom mondani, hogy az első alkat nem lehet szexi, vagy a második alkat nem lehet törékeny, csak próbálom az első benyomásomat leírni=)).

Az egész a tálaláson múlik ;)

Btw: én inkább az utóbbi vagyok, jó széles csípővel (93) és nagyon vékony(60) derékkal, bár a melleim talán némileg átlag alattiak. Úgyhogy körte alkatnak talán jobban beillenék, nem tudom... =) De én is tipikus nő vagyok, jobban tetszene ha a másik alkattal áldott volna meg a sors.

2011. jún. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Fogadjunk csaj és hasonlóan néz ki mint a 3., és csak az egoját akarja növelni. Amúgy az első csaj a legjobb!
2011. júl. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Tanuljátok már meg, hogy a vékony nem a piszkafacombú soványt jelenti, hanem az általad említett "nőiesen karcsút". A vékony a teljesen egészséges, átlagos, normális alakot jelenti, nem az elöl deszka hátul léc típusú soványat.
2011. júl. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Egy kövér csajt hallhattak:D
2011. júl. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!