Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Huszonéves szüzek: volt akin...

Huszonéves szüzek: volt akin segített már a pszichológus?

Figyelt kérdés
21/F vagyok, szintén a kategóriából. Sokan ajánlgatják hozzám hasonlóaknak az oldalon a pszichológust, de nem tudom... Akik tényleg kipróbálták hasonló helyzetben, segített-e bármit is, és hogyan?
2011. máj. 3. 22:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk. Én lusta lennék elmenni pszichológushoz...
2011. máj. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
41%

Igen segít.

Felhívod és bejelentkezel.Elmész,ellenőrzöd,hogy ez a csaj volt e a képen.Leültök és elmondod,hogy mik a kívánságaid,majd fizetsz.Letusolsz,aztán minden elképzelhető módon megdugod a kur-va nénit.

Egy férfinél ez a pszichológus.

2011. máj. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Én járok lassan fél éve, de idáig semmi eredmény.
2011. máj. 3. 22:15
 4/21 anonim ***** válasza:
És miket mond?
2011. máj. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, ezen már én is gondolkodtam, hogy segítene-e, de még nem mentem el, pedig néha kiakaszt, hogy az én életemből ez a rész hogy szerelem/szex egyszerűen kimarad, de szerintem azért nem akkora nagy "tragédia" ha valaki 20 fölött még szűz, vagy sosem volt még igazi kapcsolata, de frusztráló az tény. Én úgy vagyok vele, hogy várok kb. 25 éves koromig, ha addig semmi akkor kitalálok valamit, de azért meghalni nem szeretnék szűzen. Egyszer úgyis eljön mindenkinek az ideje. 23/L
2011. máj. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed nem segített, akkor nem olyasmi volt a bajod, hogy pl. szociális fóbia. Akkor viszont igaza van az egyik válaszolónak: menj el egy kuvához!
2011. máj. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Pszichiáterhez járok. Korábban (talán még most is)nagyon gátlásos voltam. A bogyók,amiket felírt segítenek feloldani ezeket a gátlásokat. De ez önmagában még nem sok. A bogyóktól nem fogok hirtelen egy csomó lányt megismerni, nem fogok ismerkedös helyekre eljárni és szebb, szimpatikusabb sem leszek tölük senkinek.

két hét múlva 21F

2011. máj. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

22 szűz férfi vagyok. A magány mindenkit felőröl, csakúgy mint engem. Néha meglátok egy hullócsillagot a messzi távolban, de már el is megy ahogy mosolyognék feléje...


A szex nálam másodlagos, sokkal inkább többet szeretnék annál...

Majd lesz valahogy :)

2011. máj. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
A kur.vától az önbizalmatok is megnőne, legalább tudnátok mit kell csinálni ilyen helyzetben. (Kicsit tudnátok.)
2011. máj. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Namost a qrva az meg egy olyan dolog, amit nem szeretnék, én inkább rosszul érezném magam tőle, mint jól.

A pszichológus nem sokat segít, ezért egyelőre kifogytam az ötletekből. Akinek van bármi javaslata, szóljon. A baj tömören: önbizalomhiány, kezdeményezőképesség hiánya.

2011. máj. 3. 23:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!