Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves fiúk! Volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves fiúk! Volt már veletek olyan, hogy egy nálatok sokkal fiatalabb lányba szerettetek bele?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor csináltatok valamit, vagy csak hagytátok elmúlni az érzelmeket?

Ha még nem, és esetleg megtörténne, akkor mit tennél?

Nem 1-2 évvel fiatalabbra gondolok, hanem attól sokkal többre.

Pontos kort is írjatok.


2011. jún. 17. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
te kis pedofil XD
2011. jún. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

nem működik így a kapcsolat, és ezt te is tudod

Hagyjd ott a lányt, és az érzelmeidet.

Ez nem működőképes.

2011. jún. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Így huszonöt évesen a húsz alatti nők még túlságosan kislányok. Nem zárom ki ,hogy megtörténjen, de az esélye kb a 0 körül van.
2011. jún. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Simán van hogy egy 24-25 éves srácnak bejön egy 17-18 éves én már elég sok ilyennel találkoztam :DDDD Szerintem az ilyen kapcsolat nem valami gyümölcsöző...
2011. jún. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Igaz hogy én nem fiú vagyok! de az én párom 23 volt mikor összejött velem! Én akkor 16 voltam! És több mindt egyéve vagyunk együtt!
2011. jún. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mikor 16 voltam,volt egy 24 éves barátom..

Őt nem zavarta a korkülönbség,engem igen..Úgyhogy nem volt túl hosszú életű dolog..Kb két napig éreztem magam jól vele,utána feltűnt,hogy ez így nagyon gáz..

Egy hét után visszament külföldre dolgozni,aztán kb 2-3hónap után hazajött és akkor szakítottam vele.

Úgyhogy szerintem is hagyd.

2011. jún. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én ismertem egy csávót...25-évesen 15-éves csaja volt meg nem mondom h meddig voltak eggyütt de nem is nagyon érdekel.Nem vagyok maradi XD de abszurd dolognak tartom...

Hagyd békén még bajod lehet belőle...meg tapasztalatlan sokat nyíg a semmiért és húzza a pénz tárcádat,ja meg gondolj a szülőkre h mit kapnál...nem h a tieidtől hát még az övéitől.

2011. jún. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
* ^.^
2011. jún. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!