Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mikor mondjátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mikor mondjátok egy csajra, hogy kevés ilyen csaj van, mint ö? Mondjátok annak is, aki mondjuk nem jön be nektek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 12:48
 1/3 szamóca.. ***** válasza:

..öhm. akkor amikor éppen meg akar d*gni:D

ez persze magába foglalja hogy nyilván tetszel neki, de nem biztos hogy sokra mész vele :)

2011. jún. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én még csak olyannak mondtam ilyet, akihez hasonló tényleg kevés van.
2011. jún. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
amikor, egy csaj intelligens, szép(nem pláza cicás, hanem természetesen szép), van egy kellemes kisugárzása, bár miről ellehet vele beszélgetni, érdekli amit mond neki a másik(nem csak magáról dumál), földön jár, és mondjuk szereti a művészeteket, vagy van benne valami kreativitási hajlam :) nah én egy ilyen nőre mondanám azt, hogy nincs belőle sok:) de azért van;) 22F
2011. jún. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!