Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit válaszoljon erre a kérdésre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit válaszoljon erre a kérdésre?

Figyelt kérdés
Barátnőm bejelölte facebookon a srácot, aki neki bejön. Csak buszon látta, de felkutatta érte a facebookot! :) Nos, a srác visszajelölte, de írt egy üzenetet barátnőmnek: "Szia. Bocsi de nem emlékszem...honnan ismerjük egymást?" Mit írjon erre barátnőm? Valami frappáns de jó válasz kéne.. nekünk nincs ötletünk! Megköszönném ha valaki segítene! :)
2011. jún. 17. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Ne, az igazat ne!!

Írja azt, hogy a villamosról.

2011. jún. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

hát a buszról:D és mond hogy ajánlotta isminek a face és megismerte, ezért bejelölte. ugye nem baj?

kb ennyit sztem:D

2011. jún. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem ismerjük egymást, csak szeretnék veled buszélgetni. :DDDD
2011. jún. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Normális választ légyszíves! Segíteni szeretnék barátnőmnek! Nem pedig elpoénkodni.
2011. jún. 17. 21:25
 5/10 A kérdező kommentje:
Másodiknak köszi! Több válasz nem kell! :)
2011. jún. 17. 21:29
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
irja hogy vmeik közös ismerösötök barátja és h vmikor buliztatok együk csak tök részeg volt és elfelejtette
2011. jún. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha kivételesen az igazat írná? Persze nem nagy szerelmi vallomással.

Én is visszakérdeztem néha, de sosem kaptam választ.

2011. jún. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem bevallhatná neki a dolgot... ha elutasító választ kap, az sem probléma hisz a srác úgysem ismeri. :)

De ha meg bevallja, és a srác meg akarja ismerni, akkor ugye adja magát a többi dolog.

De ha meg megkérdezi hogy de nem baj hogy bejelöltelek? -> most őszintén erre mit tudna írni, kb. semmit...

2011. jún. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

második vagyok:D

és? az egy dolog h nem tud rá semmit írni, de ez olyan udvariasság meg alapdolog sz'tem ha valakivel facebookon beszélni szeretnél de nem ismered. rám egyszer írt egy srác így és azóta kb. legjobb haverom úgyhogy annyira nem rossz módszer:)

2011. jún. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

sztem irjatok h ajanlotta a facebook ismerosnek s kesz

feltunt h latta mar valahol es h szimpi mint barat ennyi

2012. jan. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!