Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Nektek melyik típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Nektek melyik típusú csaj kéne inkább?

Figyelt kérdés

1.Csendesebb,visszafogottabb nagyobb társaságban,de a barátai körében már nem olyan visszafogott,ha ketten vagyok nagyon jól el tudok beszélgetni,vicces,kedves,megértő és segítőkész.Szeret szórakozni,bulizni,és szeret benne lenni a hülyeségekben,de inkább csak módjával.Nem szeret szerepelni,és a középpontban lenni,nem hivalkodó,és nem cicababás a stílusa,egyszerű,átlagos,de csinos.

2.Nagyszájú,bőbeszédű,a "hang" a társaságban,szeret a középpontban lenni,szeret szerepelni,ő is szeret bulizni,szórakozni,benne van a hülyeségekben.Stílusa inkább cicababásabb,nőiesebb,internet általában olyan képeket tesz fel,ahol kevés ruha takarja,és jól látszik a melle,hasa.Ő is kedves,és megértő.


Melyiket választanátok barátnőnek fiúk?A külsőtől most vonatkoztassunk el!

Kort is írjatok,légyszi:)


2011. jún. 17. 22:33
1 2
 1/15 WhiteLabel ***** válasza:
76%

1.

Bár a barátnőm inkább 2. elég nagyszájú, de nem rak fel hiányos öltözékkel képeket.

19F

2011. jún. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem mind1 mit mondanak, a 2. :/ Hiába állitanak mást. Lehet lepontozni:/

L.

2011. jún. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
1
2011. jún. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ne sarkítsunk, értelmetlen.


23F

2011. jún. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ez nem sarkítás,van 2 ilyen típusú csaj,és ezt a 2 típust nem a kisujjamból szoptam ki,ez a 2 lány tényleg létezik.Persze mindkettőnek vannak még más-más jó/rossz tulajdonságai,de az most nem számít.
2011. jún. 17. 22:49
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálam egyértelműen az első típus a nyerő.

21

2011. jún. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
első, de ilyet sosem fogok találni magamnak :) 19/f
2011. jún. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Előző azt ugyan miért nem?:D

Kb minden második lány ilyen.

Amúgy én is az elsőt, viselkedésben ő illik jobban hozzám.

2011. jún. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
én első típus vagyok, de nem kellek senkinek.:(
2011. jún. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"ényleg létezik.Persze mindkettőnek vannak még más-más jó/rossz tulajdonságai,de az most nem számít"


Dehogynem számít. Ezek a tulajdonságok önmagukban nem érnek sokat a többi ismerete nélkül nem lehet érdemben dönteni. Sajnálom.


De ha becsszó, hogy nem számít, legyen a ketteske. Aki tud többek előtt beszélni, azzal kettesben is el lehet lenni. Bár nem tatrom okos dolognak, ha valaki félpucér képeket rak ki magáról netre...

2011. jún. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!