Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Ha az autóból rátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ha az autóból rátok dudálnak, hogyan élitek meg? Elkülditek a búsba, vagy inkább hízelgő?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szívem mélyén hízelgő, de megesett már, hogy beintettem :D
2011. jún. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

xD

Engem hidegen hagy, ha a drága autóst boldoggá tettem a jelenlétemmel, akkor szívesen :D xD

Egyébként van amikor zavar, sőt.. De ilyenkor oda se szoktam nézni, mert nem érdekel.. Sajnos hozzá lehet szokni.. :)

2011. jún. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Feltételezném, hogy valami másra dudálnak.
2011. jún. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ha csak dudálnak az még nem zavar sőt hizelgő, de ocsmányságokat kiabálnak mellé (mai eset: raknám a p*csádat) akkor vagy beintek vagy elküldöm őket az anyjukba..:)-.-
2011. jún. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 napietus ***** válasza:
konstatálom magamban, hogy a tahóknak is tetszem, és "nem veszem észre".
2011. jún. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha kis fiatal helyes, aranyos fiúk dudálnak rám akkor általában mosolygok egyet, viszont ha már be is szólnak, akkor általában visszaszólok (hasonló hangnemben, vagy még rosszabban), vagy beintek. Valamint figyelmen kívül hagyom vagy beintek szintén (ez hangulatfüggő), ha csapzott munkás emberek a kisteherautókból dudálgatnak, odaszólnak.
2011. jún. 18. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha aranyos, helyes fiúk, akkor én is mosollyal nyugtázom, és hízelgőnek tartom, ha aranyosat szólnak be "De csini valaki!" pl., az még hízelgő tud lenni, de ha beszólnak, bemutatok... A munkásokat meg hagyjuk... Arra grimasszal vagy bemutatással reagálok, esetleg alkalmi süketet játszom.
2011. jún. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!