Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szórakozóhelyen (vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szórakozóhelyen (vagy máshol) ha egy srác odajön hozzátok és elkülditek, akkor az a kinézete miatt van? Miért nem adtok egy esélyt annak, hogy legalább megismerjétek?

Figyelt kérdés
(van olyan leszólítás, amivel adnátok ennek esélyt?)
2010. jan. 24. 00:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
több oka is lehet.. lehet h barátja van, lehet h nem jössz be neki külsőre, vagy lehet h nem akar megismerni...ennyi, ne keseredj el...mindenkinek van egy párja:D csak meg kell találni:D Szurkolok
2010. jan. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

nálam azért lehet, mert:

-van valakim (valakit azért írok, mert biszex vagyok)

-nem tetszik külsőre a srác

-nem szimpatikus a szövege, amivel odaállít

-lerí róla, hogy intelligenciahiányos vagy nincs semmi közös bennünk


17L

2010. jan. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
ne menj oda egyből hozzá. először keresd a lány tekintetét. csípd el és ha pozitív a visszajelzés, akkor menj oda hozzá.
2010. jan. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%
:D ez az első kettő hozzászóló Istenem két idiota kis balf*sz 10 éves.
2010. jan. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
örülök, hogy ezzel nem csak én vagyok egyedül... ugye első kettő...
2010. jan. 24. 00:34
 6/17 anonim ***** válasza:
41%

1 kis segítség:

Legközelebb ha mész bulizni, célozd be haverral/haverokkal a legzsúfoltabb helyen a pultot és vegyél egy pezsgőt, meg kérj vagy 4 poharat. Ha arra szédeleg egy csaj megkérdezed, h van e kedve pezsgőzni. Indításnak nem rossz trükk, nekem mindig bejön. Persze utána tudni kell beszélgetni vele!

2010. jan. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert nem fogok bulizóhelyen ismerkedni! Oda a zene és a tánc miatt megyek! Engem az okos, káros szenvedélyektől mentes (ne is piáljon), jól képzett (nem nyóc általános) fiúk érdekelnek! És azok nem a szórakozóhelyen vannak! Ott csak félig vagy már teljesen beb*szott bunkók vannak akik egy kis csajozást akarnak, én viszont nem vagyok olyan. Sajnálom ez a tapasztalatom. Nem is járok sokszor ilyen helyre...

18L

2010. jan. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is azért lehet,

-mert nem tetszel neki, vagy nem vagy szimpatikus,

-nem tetszik neki a dumád,

-van barátja

-vagy egyszerűen nincs kedve ismerkedni (nekem volt már oylan, kicsit beilyedtem, hogy mitől nem tudom, de nem akartam sablonszöveges beszélgetéshez:))

2010. jan. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

00:36 Végre van még egy lány aki így gondolkodik, mint én. :)


Szórakozóhelyen nem, egyrészt mert nem járok oda meg amúgy sem tudnánk beszélgetni. Pl egy parkban, buszon, vonton, szívesen elbeszélgetek bárkivel. Nem mindig a külsővel van a baj, a viselkedés, a beszéd, mozgás, sokkal többet számít.

2010. jan. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
63%
igen, azért mert ronda vagy.
2010. jan. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!