Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ezt ti is próbáltátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ezt ti is próbáltátok már? Biztos nem vok egyedülxD

Figyelt kérdés
Masztiztatok már úgy h felnyúltatok az ánuszotokba? Ugye nem csak én csinálom ezt?XD
2011. jún. 17. 23:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez elég para:D Sztem inkább a homokok szoktak ilyet. (persze ezzel nem azt mondtam hogy te az vagy mielőtt félreérted.) De ez olyan érdekesen hangzik :O Meg szokatlanul is ...:D
2011. jún. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem értettem volna félre xD

De pedig olyan jó érzés>.<

Hetero vagyokxD

2011. jún. 17. 23:53
 3/14 anonim ***** válasza:
uristen :D van ilyen? XD
2011. jún. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Aha, próbáld ki;D
2011. jún. 17. 23:57
 5/14 anonim ***** válasza:

A-pont

Prosztata-ingerlés.

Ha nem lenne jó, nem csinálnák a melegek sem.

De ettől még nem próbáltam ki.

2011. jún. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen, megpróbáltam, de nem mentem el...lehet h csak türelmetlen voltam és tovább kellett volna?:D
2011. jún. 18. 00:00
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

persze hogy van ilyen, csak a többség nem fogja bevallani, a másik fele meg azthiszi hogy ezt a buzík csinálják csak...

abszolut hülyeség mer élvezetet nyujt és attol még senki nem lesz buzí... az hogy a buzík csak így tudnak egymásnak örömet szerezni az egy dolog, de a heteroknak ez egy plusz lehetőség a hagyomáson módokon felül :)

én csináltam már, és bejött, de a környezetemben nem modnom senkinek, ők sem lennének képesek felfogni hogy ez valoban jo és ettől nem lesz senki homo...

21/f

2011. jún. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Asszem én se nagyon dicsekednék vele:D Csak jólesik, sztem nyitottnak kéne lenni az ilyenre xd
2011. jún. 18. 00:03
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nah hallod egyszer már kipróbálom én is ha olyan jó....:D am első voltam:D *.*
2011. jún. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Próbáld, sztem érdemes xd
2011. jún. 18. 00:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!