Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szúr pár napja az alhasam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szúr pár napja az alhasam. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Jobb oldalt az alhasam szúr már pár napja. nem tudom mitől lehet. Tippek? Milyen szerv van ott ami fájhat? Néha olyan érzésem van mintha meg akarna jönni, de a fog.gátló levél közepénél tartok.
2011. jún. 18. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott szúrni a jobb petefészkem. A ciklus közepén ez elvileg normális, hogy néhány nő megérzi.
2011. jún. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az is lehet, hogy csak megfáztál. Velem is fordult már elő ilyesmi. El is mentem nőgyógyászhoz, érdekelt, hogy mitől lehet. Csak annyit mondott, hogy nem kell aggódnom, semmi komoly, csak felfáztam. Szóval elég ha egy picit jobban vigyázol magad, szerintem rövid időn belül el fog múlni.
2011. jún. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Remélem elmúlik. ha nem, irány a nődoki :(
2011. jún. 18. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!