Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye nem vagyok terhes? Május...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem vagyok terhes? Május 6. án kellett volna megjönnie. Akkor éjjel nagyon fájt az alhasam. Ugye lehet más is mint terhesség? Februárba volt egy csúnya fertőzésem (kandida)

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:

gumi - 200 Ft

esemény utáni - 5000 Ft

terhességi teszt - 800 Ft

bizonyosság - megfizethetetlen ;)

2010. máj. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ezt már egyszer kiírtad a terhesség témakörben is. Ott azt írták, hogy csinálj tesztet. Még nem csináltál? Így te sem és itt senki sem fogja neked megmondani, hogy az vagy e. Holnap csináld meg a tesztet, most már napközben is kimutatja, nem kell reggeli vizeletből. És bármi lesz az eredmény, mindenképpen menj orvoshoz. Hány éves vagy? Máskor is szokott késni? Írj, hogy mi lett.
2010. máj. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ma delutan akartam venni tesztet de szerencsere megjott. :)
2010. máj. 13. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!