Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne kideríteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne kideríteni, hogy én vagy a haverom tetszik e jobban a csajoknak?

Figyelt kérdés

Szal,az van,hogy tavaly még én flörtöltem rengeteget a csajokkal,az idén meg,mintha a haverom jönne be jobban nekik.

Pedig szerintem egyáltalán nem néz ki jobban,mint én,sőt!

Akkor most mégis,miért van ez?

Sokszor érzem úgy,hogy valójában engem akar nézni az adott lány,de mégis a haveromat nézi.

Ez lehet attól,hogy a haver az barna típus,én meg szőkés vagyok,tehát a barnák azok jobban bejönnek a csajoknak,mint a szőkék,hiába gyengébben néz ki,mint én?

Kíváncsi vagyok a véleményetekre!

Köszi!


2011. jún. 18. 14:53
 1/5 WhiteLabel ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy attól mert az egód verdesi isten valagát, attól te jössz be jobban a csajoknak, ezt had döntsék már el ők..
2011. jún. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy dönthetnéd el ha egy új kérdésbe kiraknál egy képet magadról, egyet a haverodról és az oldalon lévő csajok válaszai alapján eldönthetnéd hogy ki tetszik több embernek.
2011. jún. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 mimano ***** válasza:
Könnyen lehet, hogy csak te gondolod magadról, hogy jobban nézel ki. Vagy netalán a haverod értelmes, még te egy beképzelt tuskó vagy?
2011. jún. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Minden meglehet,de szemem is van és eltudom dönteni,hogy ki néz ki nálam jobban és ki nem,és szerintem a haverom gyengébben néz ki,mint én!

Ennyi!

Ellenben azt is elismerem,hogy bőven vannak olyanok,akik jobban néznek ki nálam!

Ide tartozik minden plakát és modellfiú.

2011. jún. 18. 15:27
 5/5 anonim ***** válasza:
csinálj hotdogon egy szavazást rólatok képpel :-DDD
2011. jún. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!