Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy van az, hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van az, hogy a lányok egyszer azzal jönnek, hogy túl sokat várunk el, máskor meg azzal, hogy milyen igénytelenek vagyunk?

Figyelt kérdés

Sokszor előjön a csajok részéről ez a hozzáállás. Amikor egy srácnak nincs már régóta kapcsolata, akkor a szöveg egyből:" Add lejjebb az igényeidet!"

Amikor egy másik fiú írja, hogy milyen lánnyal feküdt le legutóbb, akkor pedig:"Istenem, micsoda igénytelen állatok vagytok ti, mindegy nektek, csak lyuk legyen!"

Volt már olyan, hogy egy lány egy topicon belül egymáshoz képest kb. fél óra időkülönbséggel írta mindezeket!

Na akkor hogy is van ez?


2011. jún. 18. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
A lányok akkor nem hazudnak csak, amikor alszanak.
2011. jún. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van olyan hogy bányarém pasi egyedülálló, és mindig bomba nőkkel akar összejönni, és nem érti miért nincs nője--ez az előbbi,


És van olyan, hogy egy pasi csak úgy szórakozásból lefekszik nőkkel, akkor mondják az utóbbit.

2011. jún. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:48


Egy tipikus demagóg csaj véleményét olvashattuk...

2011. jún. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sose mondanám azt, hogy add lejjebb az igényeid, mert ha lejjebb adod, nem találod meg sosem az igazit. Akárki is mondja ezt, ne tedd! (ne légy igénytelen. :) )

Női lélek rejtélye, hogy mindig mást akar, és mindig mást gondol. =)

20/L

2011. jún. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem minden lány. Én például egyiket sem szoktam mondani. Úgy vagyok vele, hogy biztos azért nincs minden srácnak barátnője, mert még nem találta meg a megfelelő lányt akivel komolyabb kapcsolatot szeretne kialakítani. Azért pedig nem kéne szerintem senkit megszólni, hogy milyen lánnyal fekszik le, ez mindenkinek a saját döntése, érezzék jól magukat egymással és kész. Nehogy már azért keljen egy fiúnak vékony lánnyal lefeküdnie, mert az az elvárás, mert lehet egy molett lány is intelligens és szép.(én mondjuk vékony vagyok, de most nem ez a lényeg) Mert mondjuk a mai fiatal lányok többségén annyi vakolat van, hogy az hihetetlen, és csodálkoznak hogyha egy idő után, ha nincs rajtuk smink akkor már nem szép a bőrük. De mindegy, az ő dolguk. Mindenki döntse el saját maga, hogy mi jó neki, és a többi ember ezt tartsa tiszteletben. Ha pedig valakinek valami nem tetszik nem kell rögtön megjegyzéseket tennie, mert azzal csak önmagát minősíti.


18L

2011. jún. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet le fognak hurrogni, de:

Ha egy pasi, szingli és olyan lányokkal létesít alkalmi kapcsolatot, akik össze vissza fetrengenek bárkivel a saját hányásukban, ocsmányul kitéve mindenüket a kirakatba, hogy csak az nem látja a vaginájukat, aki nem akarja... hát az tőlem ne akarjon semmit. És nem testalkatról van szó, nem is arról, hogy szép-e az adott lány arca, hanem a viselkedéséről. Tudod ki akar olyannal kapcsolatba lenni, aki r*bikkel hetyeg előtte és bármit összeszedhet? No ez igénytelenség. Az alkalmi kapcsolatokat nem ítélem el, bár én nem élek velük. De azért az ember ésszel csinálja az ilyesmit, ha elviekben(!) van sütnivalója.


A túl nagy igény... Nem tudom, ilyet nem mondok túl gyakran. Ha valakinek nem felel meg a másik, ne legyen vele. De felesleges milliméterről milliméterre kidolgozott ideálokat kergetni, nemtől függetlenül.

2011. jún. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!