Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már úgy, hogy ismertek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már úgy, hogy ismertek valakit, nem figyeltek annyira fel rá, de egyszer csak bamm derült égből villámcsapás?

Figyelt kérdés

Szoval úgy köszönő viszonyban vagyok egy lánnyal, meg beszélünk is néha amikor összefutunk... Szoval igen derült égből villámcsapás, szerelmes lettem XD... Csak az a baj ugyanúgy mint régebben, most is itt van bennem a kisördög, egy érzés, hogy nem kéne . Nem tudom leírni, meg szeretném próbálni, hátha sikerülne a dolog, de belül érzem, egy megmagyarázhatatlan okból kifolyólag nem fog.


Lehet azért van ez az érzés, mert már 21 vagyok, és még nem volt barátnőm, legyen ez bármilyen égő is. Haverom az olyan meglát valakit, és ő az övé lesz. A barátnőjét most pont így szedte fel .Én nem ilyen vagyok.Nekem ehhez csak az önbizalmam nincs meg.Mindig attól tartok de mi van ha nem sikerül... vagy lehet már lassan attól, hogy mi van ha igen? Ááááá túlbonyolítom a dolgokat, túl sokat agyalok.Segítsetek mit csináljak?


Egy egyetemista srác.


2011. okt. 27. 00:00
 1/8 anonim ***** válasza:
én aztán nem mondok semmit. de ha nem kezded el, soha sem lesz senkid. szerintem ez sem szép kilátás. sőt, ennél csak jobb lehet!
2011. okt. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne szalaszd el!!Egy próbát megér!

Én is így voltam,vagyok!Volt egy csaj a suliból akivel jókat dumáltam,és látszott rajta,hogy több is lehetne.De a félelem,és az önbizalmam miatt nem mertem belevágni,és még azóta is bánom!! :/ Most 20multam és sehol semmi nincs,és nem is volt még barátnőm!!! :/

2011. okt. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy olyan hűde sokszor beszélünk, sőt ha beszélünk általában én beszélek, ő válaszol, nevet a hülyeségeimen, de van hogy ő keres meg, de szigorúan azzal, hogy mit kell tudni ebből meg ebből.
2011. okt. 27. 00:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez elég gyanús,hogy bármi is lehetne belőle,de egy próbát megér!Nem sok tanácsot tudok adni mert magamnak se tudok egy csajt összehozni!Hívd el valahova! Ha tudok valami jó stratégiát szólok! :)
2011. okt. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
na , szerintem ez egy jó lehetőség. vesztenivalód nincs. DE ezt töröld ki az agyadból hogy ugyérzem nem sikerül-érzést mert akkor nem fog sikerülni. kell a csaj vagy nem? KELL. akkormeg? mire vársz? mikor legközelebb beszéltek mond meg neki h mikor végzel mai nap jöjjön el veled egy kávéra. nehogy tőle kérdezd hogy mikor jó, mert elveszted a dominanciádat. ha aztmondja hogy nemjó, akkor ajánlj fel másik időpontot. a csaj sem hülye, innen már ő is megindul a dolgok felé. nem kell letámadni. ha ez nemtetszik másik verzio: elhivod kávéra mert segitenie kéne valami tanulós storyban és ott nyugodtan megbeszélitek egy presszóval kísérve, máris jobban hangzik. mikor ottvagytok , eljátszod a hülyét. ezt azt tanulgattok dumálgattok, a végén bedig belövöd, az olyan jó volt veled, találkozhatnánk máskor is, tankönyvek nélkül dumát. teljsenjó, nem kell hogy ráparázz, irj majd hogy ment a dolog. sok sikert papa! ;)
2011. okt. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Annyi a fejlemény csak ráírtam, beszélgettünk, de inkább nevezném nyögdécselésnek. Azaz inkább az ő részéről néha. Tudom nem repül rögtön a sült galamb, de az érzés még megvan hogy ennek semmilyen jó vége nem lesz:S
2011. okt. 28. 16:13
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát ez nehéz eset....

Írod, hogy te írtál neki, ő meg csak akkor keres ha valamit nem tud. Nem akarlak elkeseríteni (tényleg nem rosszindulatból mondom) de ha én egy fiútól akarok valamit, akkor okés hogy megkérdezem mi volt a lecke, de utána elkezdek más dologról beszélni, szórakoztatóbb dolgokról, poénkodok stb. Lehet "okoskának" tart aki mindig mindent tud, és ezzel kihasznál....Azt írod hogy nagyon nyögvenyelősen beszél veled, ez nem jelent jó dolgot.

Ezt onnan tudom, hogy anno évekkel ezelőtt ugyanezt csináltam egy pasival, és hát mit ne mondjak nem lett jó vége... Attól függetlenül próbálkozz vele barátkozni, lehet ha jobban megismer megkedvel, és lehet belőle valami. Csak ne nyomulj, és ne terítsd ki a lapjaidat. Nem tudom más lány hogy van vele, de mikor azelőtt megtudnám hogy tetszem valakinek, hogy ő tetszene meg nekem, akkor nem sok esély van rá hogy később érdekeljen. Ez olyan dolog hogy tudom jó vagyok nála, és nincs küzdés.


Amúgy milyen csajról van szó? Népszerű, nagy baráti társaságú, vagy jófej laza?


22/L

2011. okt. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát régen volt egy hasonló esetem de abból a távolság miatt nem lett semmi. Elsőnek így írogattam neki, de olyan volt hogy elaludtam 2 válasz között... na mondom kössz.. aztán nem érdekelt, majd később megint beszéltünk de akkor meg már majdnem ő keresett engem folyton. Meg hogy pozitívan csalódott bennem... Mindig pozitívan csalódnak, de ahhoz meg idő kell hogy ez történjen. ( a távolság alatt meg legalább 350 km et értek)
2011. okt. 28. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!