Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől csökkenhet egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől csökkenhet egy srác érdeklődése egy lány iránt?

Figyelt kérdés

Hetek óta nagyon jól elvagyunk, msn-en rengeteget beszéltünk, ismerkedtünk, és már rengeteg dolgok megtudtunk egymásról, nem telt el úgy nap, hogy nem írt volna.

Tegnap is írt, de valahogy nem volt olyan érdeklődő, mint eddig, máskor, ha beállt volna a csend, akkor írt valamit, még ha hülyeséget, de akkor is, tegnap viszont alig írt egy pár szót, azt is csak 1-2 óránként.

Mitől lehet ez a hirtelen fordulat?


2011. jún. 18. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Begyüjtötte a számára szükséges infókat gondolom..:D
2011. jún. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem talál érdekesnek vagy valamiért csalódott benned.
2011. jún. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én csináltam régebben ilyet, h egyszerre 3csajt bolondítottam, 2 már msn-en volt, azokkal felváltva elvoltam.

Utána jött a 3. új és a 2 meg levolt ejtve darabig, amikor elbuktam a 3ből 2csajt a 2. volt a főnyeremény.

2011. jún. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Eddig mindig azt mondogatta, mennyire aranyos, szimpatikus, meg jófej vagyok, tehát nem hiszem, hogy ez lenne a dologban.
2011. jún. 18. 17:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Biztos felszedett valakit.
2011. jún. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
túlságosan kiismert és már nem tudd mit írni:D
2011. jún. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy túlságon kiismert volna, annyira régen nem "ismerjük" egymást. És éppen ez az, hogy eddig mindig tudott mit írni, nem voltam még 10 perces szünetek sem, tegnap volt az első ilyen alkalom.
2011. jún. 18. 17:42
 8/9 A kérdező kommentje:
*voltak
2011. jún. 18. 17:43
 9/9 anonim ***** válasza:
az msn-en történő ismerkedésnek sajnos megvannak a korlátai. ha nincsenek közös élményeitek(akármi lehet), akkor ellaposodik az egész. meg ugye itt nem ellenőrizhetitek egymást, bármikor becsajozhat, ahogy azt fentebb írták
2011. jún. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!