Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

Ne ítéljetek el a korkülönbség miatt, de ezt nem tudom befolyásolni, hogy ki tetszik meg..

A helyzet az, hogy van egy 24 éves srác, aki nagyon aranyos, kedves,jófej és minden olyan tulajdonsággal rendelkezik, ami szükséges. Rengeteget tudunk beszélgetni és nagyon vonzónak találom..(egész véletlenül kezdtünk el beszélgetni neten még csak nem is társkereső oldalon) De még nem találkoztunk..Kimondatlanul tetszünk egymásnak, de én nem szeretnék vagyis nem tudom, hogy jó lenne-e egy ilyen kapcsolatba bonyolódni, ahol ennyi év van köztünk. A találkozás valahogy mindig felmerül, de azt érzem, hogy ő is ettől a korkülönbségtől tart.

Szerintetek mit tegyünk?

9 év van köztünk én 16 vagyok.


2011. jún. 18. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
meg lehet próbálni, de más korosztály vagytok, nem biztos, hogy össze fogtok passzolni, de lehet, hogy ő lesz a nagy ő
2011. jún. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

sztem adj neki egy esélyt hátha...sok pár van akik boldogok nagy korkülömbséggel is..

ha meg mégsem jó majd max szakítotok..

2011. jún. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát amúgy 8 az a 9..De adhattok egy esélyt magatoknak.Azzal semmit nem veszítetek.Aztán lehet,hogy valami jó fog kisülni belőle.
2011. jún. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem sokára 25 lesz..:D Szóval 9-hez közelebb van, mint 8-hoz.
2011. jún. 18. 22:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, most még sok az a 9év meg nagyon látszik, de mikor majd áttérsz a 20as évhez, akkor nem fog olyan soknak tűnni. ahhoz képest, hogy ő 24 éves, szerintem nem csak barátkozni akar. Szerintem nem nagyon jó ötlet, nettes tagokkal találkozni , mármint akit épp ott ismertél meg és csak úgy elkezd írni nagyon akar találkozni, lehet, hogy sokan lefognak most hordani meg minden, de lehet, hogy belehúzna valami rosszba... 19L
2011. jún. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem tűnik olyannak..és nem erőltet semmit.. Ajj :(
2011. jún. 19. 10:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor meg nem vészes :) Akkor hallhass az ösztöneidre, ha úgy érzed szeretnél vele találkozni és érdemes belekezdeni valami komolyabba, akkor próbáld ki. De csak akkor, ha te is akarod :)

22:51

2011. jún. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hallgass **
2011. jún. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!