Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fehérfolyás?! HElp!?

Figyelt kérdés
Mikor van fehérfolyás?Hogy vehető észre? Mit lehet érezni?Kérlek meséljetek el róla mindent amit csak tudtok és pontosan ?
2011. jún. 18. 23:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Az miaz?
2011. jún. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Szemmel látható, szóval észreveszed. Foltot hagy az alsóneműn. Ha csak sima fehérfolyásról van szó, szóval nem darabos,nem kellemetlen szagú, akkor immungyengeség okozhatja. Amennyiben viszont a két menstruáció között eltelt idő felénél jelentkezik 12 napra, akkor a peteérést jelzi. Közvetlenül menstruáció előtt is előjöhet.

Ha a színe sárgás és viszketsz is,az valószínű gomba. Ha zöldes, habos akkor trichomonas.

Ha véres az megint másra utal.


Akkor is normális a fehér folyás, ha még sosem menstruáltál, de serdülő vagy. Akkor akár minden nap előfordul.

Viszont bármi ilyesmit tapasztalsz fordulj orvoshoz, ő majd elmondja van-e bármi gond.


Remélem segítettem!

2011. jún. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
"két menstruáció között" ezt vhogy nem értem.. :S ha megjön az után 12 napra lesz fehérfolyásom ?oO vagy miiii?
2011. jún. 18. 23:38
 4/25 anonim ***** válasza:

Megjön a vérzésed, az a ciklus első napja. A rá következő megjön mondjuk 28. napra. Ezt úgy kell számolni, hogy amikor megjön az az első nap, és akkor így, 1,2,3 .. ez jelenti a ciklust. A ciklus több részből áll. Van az eleje, amikor ugye menstruálsz kb. 5 napig. Utána jön nem sokkal a peteérés. Ez a ciklus közepén van kb. Tehát 28 napos ciklusnál a 14. napon. Ilyenkor normális a fehér folyás. Persze hogy ekkor van peteérés az nem szentírás, az ember nem gép,de általában így van.

Nyugodtan szólj, ha nem érted, nem tudom mennyire érthető a magyarázatom

2011. jún. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Leírom nekem milyen.

Megjön, majd kb 1hét és teljesen elmúlik. Ekkor van 1hét "szabad időm" amikor semmi gondom nincs. majd a menzesz első napjától számolva 14napra kb (tehát 1hétre) jelentkezik a folyás, mely ilyenkor nekem nagyon bő sajnos, és egyéb kellemetlen tüneteim is vannak.

VISZONT. A folyás csak áttetsző/fehér színű és szagtalan lehet... Ha másmilyen, büdös, sárga/zöld stb. akkor az fertőzés...

Mikor tojásfehérje szerű/áttetsző a folyásod, akkor vagy a legtermékenyebb... Majd pár napra a folyás mennyiség lecsökken, és kb 2 hét múlva újabb menzesz...


Sajnos nekem félidőben nagyon sok van, így mindennapos a tisztasági betét, különben elég kellemetlen lenne.

2011. jún. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

"a menzesz első napjától számolva 14napra kb (tehát 1hétre)"

helyett 2hétre :)

2011. jún. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
háát :S bocsi de nem értem még így sem.. :S lehet azért mert már hajnal van...megpróbálom holnap értelmezni az egészet mert tényleg nem fogom fel és nem tudom h nekem van e oO pedig már több mint 2 éve meg van (3v4napos)
2011. jún. 19. 00:15
 8/25 anonim ***** válasza:
miből jött a kérdésed ? nem mindenkinek olyan feltűnő... sajnos nekem az...
2011. jún. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
na várjunk. tehát megjön és attól a naptól pontoson a elmúlt 14. napon fehérfolyásomnak kéne lenni és ez mindíg minden körülmények között és mindíg minden menstruáció után 14 nappal pont a 14. napon meg jelenik a csodaszép fehérfolyás amit én még szerintem életembe nem láttam pedig több mint 2 éve megvan....habár :S van mikor felizgulok suliba és nedves a bugyim :S talán ez az oka h nem veszem észre a különbséget?
2011. jún. 19. 00:21
 10/25 A kérdező kommentje:
utolsó: már nem tudom h h jött fel :D:D mindig ha eszembe jut egy kérdés jövök ide...:D és ez most eléggé érdekel
2011. jún. 19. 00:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!