Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fehérfolyás?! HElp!?

Figyelt kérdés
Mikor van fehérfolyás?Hogy vehető észre? Mit lehet érezni?Kérlek meséljetek el róla mindent amit csak tudtok és pontosan ?
2011. jún. 18. 23:32
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
jaj...még el nem felejtem..ugye az nem játszik bele a dologba h még nem állt be rendesen a menstruáció?
2011. jún. 19. 00:25
 12/25 anonim ***** válasza:

[link]


"A hüvelyváladék

Biztosan megfigyelted már, hogy a hüvelyváladék mennyisége a ciklus elején és végén kevés. A peteérés idején viszont bővebb, és olyan, mint a tojásfehérje: nyúlós és átlátszó. Bár ez számodra talán zavaró, hidd el, nem véletlenül van így: segíthet meghatározni, a hónap mely napjaiban vagy termékeny."


[link]


"I. A hüvelyváladék mennyiségének növekedése

Ovuláció idején jelentősen megnő a hüvelyváladék mennyisége. Ezt általában mindenki észre szokta venni magán, kiderítéséhez nincs szükség különösebb hókuszpókuszra sem! A szex is jobban megy ezeken a napokon, ha máskor használtok is síkosítót, ilyenkor valószínűleg a fiókban szokott maradni.. Sok nő kívánatosabbnak érzi magát ebben az időszakban, és a legtöbben jobban vonzódnak párjukhoz is."


Google. és olvass az ovulkációról... Szerntem neked egyszerűen nem olyan feltűnő, örülj neki.

2011. jún. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
nem értek semmiiiit....már úgy összekavartatok hogy már azt sem értem amit eddig értettem.... nem értem h márt nem tudjátok pontosan nem szakszavakkal leírni...így nem fogom megérteni és inkább ne ís írjatok több választ mert felesleges
2011. jún. 19. 00:37
 14/25 anonim ***** válasza:

Szőke vagy esetleg? :)

Minden teljesen normálisan le van írva, jobban nem lehet.

2011. jún. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
barna a hajam....és ilyen szakszavakkal nem tudom megérteni sehogy..majd írok egy másik kérdést és az olyan lesz amit itt megértettem
2011. jún. 19. 00:47
 16/25 anonim ***** válasza:
Szia megpróbálom neked elmagyarázni érthetően: fehér folyása mindenkinek van. Kinek több- kinek kevesebb, változó. Fehér folyás általában közvetlenül a menstruálás előtt van (én úgytudom) de a ciklus 14. napján van a legtöbb!!! Magyarul nem pontosan a 14. napon, és nem törvényszerű, de a lányok többségénél akkor van a legtöbb!!!
2011. jún. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Azért nem pontosan így van. Szóval félreértettél. Van, akinek nincsen, vagy annyira kevés, hogy nem látja, szóval örülj neki, hogy nem volt ilyen problémád sosem. Ne hiányold :D

Az a nedvesség, ami a szexuális izgalom hatására keletkezik az nem fehér folyás, hanem a bartholin mirigyek váladéka, szóval a kettő nem ugyanaz,de ez sem betegség tünete.

2011. jún. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
utolsó: de hasonlít a kettő a bugyin? utolsó előtti: köszönöm :)
2011. jún. 21. 14:52
 19/25 anonim ***** válasza:
Igen
2011. jún. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
az a bizonyos "utolsó előtti vagyok" nincs mit :)
2011. jún. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!