Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy srac egy ismerose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srac egy ismerose jelenleteben probal felszedni, akkor ne vegyem komolyan? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Az egyik bulin tortent, van egy nagyon jo fiu ismerosom, akivel lassan 4-5 eve ugy vagyok, hogy mindent tud rolam. Beszelgettem vele egy bulin, es odajott hozza az a srac, aki tetszik nekem( ezzel a sraccal is joba van; tudja a srac szerelmi ugyeit....). Ez a srac, aki nekem tetszik elkezdett udvarolgatni nekem ugy, hogy vegig ott volt velunk ez a kozos srac ismerosunk.
2011. jún. 19. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért ne vehetnéd komolyan? Nem értem ezt a logikát.
2011. jún. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem meg ha egy srac komolyan akar valamit egy csajtol, akkor ezt kettesben rendezik el, nem pedig masok elott. Nem?
2011. jún. 19. 10:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Később igen, de ismerkedni nemcsak kettesben lehet. Meg ha nem akarna semmit, sztem nem udvarolgatott volna.
2011. jún. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!