Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdek beleőrölni a magányba (? )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek beleőrölni a magányba (? )

Figyelt kérdés

Itt a nyár, és nincs egy olyan barátom sem, akivel elmehetnék bárhová, akár csak sétálni, vagy csak szimplán beszélgethetnék. Annyira hiányzik az, hogy legyen valakim, egy párom.Hiányzik az is, hogy legyen, aki átölel, aki simogat, egy szóval, aki szeret. De mostanában úgy vagyok, hogy egy barát is elég lenne. Egész nyáron csak itthon fogok ülni egyedül, magányosan. Nincs senki, akihez hozzászólhatnék.A szüleim itthon vannak hétvégén, meg esténként, de ők mégsem olyanok, mint egy "pasi", esetleg egy barát. Sosem tudtam velük beszélni semmiről, nem olyan a kapocslatunk.

Másoknak annyi barátjuk van, nekem meg konkrétan nincs egy sem. Egész nap nincs mit csinálnom, és csak gondolkozom, hogy nekem vajon miért nincs senkim.

Mit csináljak egyedül? (egyáltalán nem vagyok az a könnyen barátkozós típus)

14/L


2011. jún. 19. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Na, majd akkor sírjál, ha 20-on felül sem lesz kapcsolatod és nincs kivel szórakoznod.


Éppen, hogy jót tesz majd ez a magányos időszak, mert ezalatt átgondolhatod, hogy mit hibáztál, mit kéne változtatnod, hogy legyen barátod.

2011. jún. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menny el egyedül sétálni. Biztos találkozol valakivel, akivel beszélgethetsz. Ha meg nem akkor írj e-mailt és ha gondolod levelezhetünk, mert én is unatkozok.
2011. jún. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezzel nem vagy egyedül. De abszolút nem vagy elkésve, hiszen csak 14 éves vagy, egy gyerek.

Ebben a korban alakul ki a személyiséged, ami kb 20 éves korodig, vagy tovább, változni fog,és most találod majd meg önmagad útját.

Fedezd fel önmagad, és foglald el magad valamivel. Keress hobbikat, tanulj, játssz, vagy amit szeretnél. Vagy hívd el egy osztálytársad mondjuk moziba.

Ne keseredj el, kicsi vagy még! :)

2011. jún. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Írhatsz üzit nekemis. ;D 15L
2011. jún. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is lehet írni:D

15/f

2011. jún. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem sincs egyetlen barátom sem, ha gondolod írhatsz. Nem vagyok 14 éves, de szívesen beszélgetek bárkivel. Ha idősnek tartasz, semmi probléma.

20/F

2011. jún. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyen szituba vagyok. Elég kevés olyan alkalom van, amikor normálisan kitudok mozdulni az ismerősökkel. Én kicsit többre vágyom. Ezért próbálok általában neten ismerkedni, hogy legalább valamivel teljen az idő.

21/F

2011. jún. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!