Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találjak olyan embert,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találjak olyan embert, akivel értelmesen lehet kommunikálni és van is kedve hozzá? Komoly válaszokat, ha kérhetem.

Figyelt kérdés

Nemtöl függetlenül nekem olyan ember(ek)re lenne szükségem, akivel/akikkel különbözö témában lehet hosszasan beszélgetni.

Engem nagyon sokminden érdekel, szinte majdnem mindenröl lehet velem eszmét cserélni, van egyéni véleményem, emiatt nem találom a helyem igazából. Sok ember vesz körül, akiknek szívesen segítek, szeretem is öket, de nekem több kell.

Hol találok ilyen embert? Akár itt is (sose tudhatom, hogy néhány hülyeség mögött mi rejtözik:))


2011. júl. 14. 22:15
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem tudtam, hogy milyen témakörbe tegyem.
2011. júl. 14. 22:16
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia. Konkrét helyet nem tudok mondani, de nekem lenne kedvem veled beszélgetni, mert engem is nagyon sok minden érdekel, és sok mindenhez nyitott vagyok. Küldenél egy privi üzit? Egyébbként 18 éves fiú vagyok.
2011. júl. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 lacsiga ***** válasza:
itt :) irj nyugodtan ! persze ha nem vagy homár csak akkor
2011. júl. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ilyen emberekből nem sok van =) Nagyon sok ember másnak adja ki magát neten,ezért tulajdonképpen majdnem mindegy,hogy hol keresel ilyen beszélgetős partnert ^^

De én is eltudok merülni pár témában :D

2011. júl. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ilyen gyorsan válaszoltatok!:)

Holnap tudok írni nektek, mert most telefonról netezem, sajnos régen volt rajta frissítve az op.rendszer, ezért sokszor "kidob" a böngészöböl egy idö után, a levél tartalma meg természetesen ilyenkor elvész.

Mindenképpen írok, remélem nem foglak untatni benneteket!

Ja, el is felejtettem, 23 éves nö vagyok:)

2011. júl. 14. 22:27
 6/8 anonim válasza:
Nekem is erre lenne szükségem senki se hallgat meg.Pedig mindenről szívesen elbeszélgetnék.Nekem is nyugodtan jöhet egy privát üzenet.
2011. júl. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És mégis milyen témák azok, amelyek a legközelebb állnak hozzád?
2011. júl. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én szívesen beszélgetek veled. Sok téma érdekel és örülök minden új ismerősnek.
2011. júl. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!