Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiú barátomnál voltam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú barátomnál voltam, aki épp motort szerelt, én meg adogattam neki a szerszámokat és volt kétszer is olyan pillanat, amikor 3-4 mp-ig a szemembe nézett, majd mintha semmi nem történt volna szerelt tovább. Szerintetek mi járhatott a fejében?

Figyelt kérdés
Egy nagyon jó fiú barátomról van szó, akivel több éve ismerjük egymást.(Velem egy idős, de korához képest érett gondolkodású. Én lány vagyok,20 éves. ) Nincs közöttünk tabu téma, bármiről zavar nélkül elbeszélgetünk. Nem fedeztem fel semmi erős érzelmet a szemében, bár ő egyébként is az a fajta ember, aki nem nagyon mutatja ki az érzelmeit. Nem beszélgettünk semmiről előtte, csak szólt a funky zene és ennyi. Számomra fura volt, pláne, hogy kétszer is megtörtént, és utána csinálta tovább a dolgát.. Szerintetek többet érez irántam, mint barátság?
2011. jún. 19. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Szeretnéd? Akkor apró jelekkel bátoríthatod.Van esély.
2011. jún. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt mondod csak barátod.. eddig nem nézett rád, vagy mi?
2011. jún. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megeshet. Bár a kérdésed alapján te is többet érzel iránta ;-)
2011. jún. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

háááááááát nehéz kérdés:D lehet, hogy most nézett meg úgy jobban, és tetszettél neki:)

figyel oda, hogy ha pl. megérinted, hogyan veszi, vagy figyelgesd hogy néz-e:D

2011. jún. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet arra gondolt;

-Miért adta oda nekem a csavarhúzót, mikor a 17-es villáskulcsot kértem...


(Bocs) :)


vagy.

-szép is és még a szerszámokat is felismeri.

2011. jún. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Pár hónapja én is átmentem ezen a helyzeten. Van egy jó fiú barátom, akivel január óta elkezdtünk több időt együtt tölteni és éreztem,hogy ő is akar valamit és persze én is akartam. De úgy, hogy ő kezdeményezzen. :))

Nálunk úgy volt, hogy egyre többet értünk egymáshoz, csak a kezét megfogni, megölelni, adni egy puszit, ilyenek, sok randiszerű program kettesben. Nem volt semmi kimondva csak ilyen apró jelek. Aztán egyszer elutaztak a szüleim, napközben átjött, de az lett a vége, hogy itt aludt és akkor elkezdődött valami...

Nem folytatom a sztorit, mert akárhogy folytatódhat a te esetedben, nem akarlak befolyásolni. Ha tényleg meg akarod tenni, akkor egy gyakorikérdéses válasz nem fogja megváltoztatni a véleményed. :)

2011. jún. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Még bizonytalan vagyok ezzel kapcsolatban, mert a barátságunkat nem akarom kockáztatni, de közben meg annyira el tudnám vele képzelni, akár az egész életemet. Végülis öt év alatt bőven megismertük már egymást...


De örültem, hogy mástól is megkaptam a visszajelzéseket, amit vártam. :)

2011. jún. 20. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!