Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez ciki?

Figyelt kérdés
A múltkor itt volt a barátnőm és kipróbáltuk a lányos csókot, és egyszer csak benyitott anyám. Rögtön abbahagytuk, de nem tudom, hogy anyám mennyit látott belőle. Az óta nem tette szóvá, de félek a szemébe nézni... sztetek mit csináljak? segítsetek!
2011. jún. 19. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Szard le, ha érdekelné, akkor szóvátenné.
2011. jún. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Próbáld ki ezt egy fiúval is :)
2011. jún. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vette észre csak sejti, akkor azért fog gyanakodni, mert nem nézel a szemébe. Különben eszébe sem jutna.
2011. jún. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy lány ismerősöm is ezt csinálta, látta az anyja, és ő se mondta el neki mizu, nem nézett a szemébe és azt hitte az anyját nem érdekli... 2 év mulva nem birta az anyja a várakozást, és ki akarta tenni mert azt hitte leszbikus... Ha úgy érzed, nem ugyan az a kapcsolatot muteroddal, beszéld meg vele, mert vannak emberek akik nem szeretik a másságot.


18/F

2011. jún. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Beszélj vele.
2011. jún. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

még h ha leszbikus is lennél sztem akk se rakna ki anyud. ha mégis, hát akk az az ember nem normális szülő.

legtisztább az lenne ha megbeszélnéd vele. de nem nagyon értem. smároltatok, benyitott és abbahagytátok. sztem tuti észrevette csak direkt nem hozza szóba. üljetek le és beszéljetek : )

2011. jún. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!