Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Szerintetek gáz, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek gáz, vagy ciki ha egy fiúnak lányos hangja van? És ha lenne egy jó pasi, de kicsit beszédhibás / vagy lányos hangja van akkor járnátok vele? Vagy titeket mennyire zavar ez?

Figyelt kérdés
Kort írjatok!
2010. aug. 30. 13:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy beszédhibás barátom, de engem egyáltalán nem zavart ez a hibája, mert nagyon aranyos volt és persze helyes:)
2010. aug. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
xD mint a nagyfiukban a srác xD
2010. aug. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Engem ez nem zavar/zavarna. (bár én már idősebb vagyok 30/nő)
2010. aug. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Igazából 14-18 évesektől kérdezem
2010. aug. 30. 13:25
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
Justin Biebert sem zavarja,hogy lányos hangja van.Sőt ő ebből él XD
2010. aug. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%

xD devicces xD

Annak még nem mutált a hangja xD

2010. aug. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar sőt szerintem aranyos.Ja amúgy rosszul tetted fel a kérdést de nem baj lényeg a lényeg nem ciki és nem gáz hanem aranyos és nem zavar és járnék vele már ha amúgy jófejnek találnám.

14/L

2010. aug. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
általába a lányok az én kva mély hangomtól megijednek.. de én örülök hogy nem vagyok egy kisegér. :D 16perF
2010. aug. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
nekem is van egy kis beszédhibám, és nekem is szokták mondani hogy aranyos meg édes, és a barátnőimet se zavarta ;) 16 f
2010. aug. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:

Ha tényleg jó pasi, akkor a beszédhiba olyan mindegy... Ismerek raccsolós meg pösze srácot, nincs velük gáz.

A lányos hang az inkább akkor necces, ha ilyen metroszex hozzá a külső is. Van olyan ismerősöm, akinek férfias külső mellett magas a hangja, de azt hamar megszoktam. Ha jófej, nem fáj.

2010. aug. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!