Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Tanácstalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Tanácstalan vagyok. Miért nem keresett?

Figyelt kérdés
van egy srác, akit már több, mint egy éve ismertem meg chaten.Mindig jól elbeszélgettünk msn-en,találkozni még nem találkoztunk,de telefonon is meg msn-en is sokat ebszélünk.Ő is szeret meg én is őt.Pénteken felhívtam, beszéltünk fél órát, és mindig azt hajtogatta, hogy úgy látna, meg jó lenne ha velem lenne,meg a találkozásról beszélt, h jó lenne találkozni.Azt is mondta h örül h felhívtam, meg nagy hatással vagyok rá.Bnője nincs azt mondta h minek az.Mondta a telóban, h majd felhív vagy sms-t küld,de még nem jelentkezett.Nem tudom,hogy most mi van.A barátaim azt mondják h találkozni kéne, de nem akarok annyira nyomulni,meg nem tudom h ő mit akar.Sztetek mit csináljak?Tanácstalan vagyok.17/L
2011. jún. 19. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
És élőben még nem is találkoztatok?
2011. jún. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nyomulás, hogy ha legközelebb beszéltek, akkor mondod neki, hogy már 1 éve tart ez a valami, ideje lenne élőben is megnézni egymást:) Nekem ez fura, én is ismerkedtem egy időben chat-en, de 1-2 hét msn-ezés után én is, és a hapik is igényelték a randit:) Szóval hajrá!
2011. jún. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne keresd. Ha tényleg találkozni akar, akkor majd keres ő téged. Az első lépést megtetted, felhívtad, most ő jön, nehogy túlságosan nyomulósnak tűnj.
2011. jún. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!