Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor most mi van? Tök tanácst...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most mi van? Tök tanácstalan vagyok

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok és megismerkedtem egy nálam 3 évvel idősebb sráccal. A suliban folyton egymással voltunk, nem bírtunk leszállni a másikról, mikor vége lett a sulinak és hazamentünk, akkor jöhetett az MSN, iwiw, facebook stb. Aztán jött az őszi szünet, egyszer taliztunk és az egész szünetet végig MSN-eztük. Újra suli! Köszön és elmegy mellettem...utána írtam neki üzit facen, válaszolt is, de amikor meg találkoztunk rám se nézett én mondtam, hogy akkor többet nem írok rá és megvárom amíg ő ír rám...eltelt egy hónap, két hónap, három hónap aztán ráírtam, hogy van e valami baja velem, azt mondta, hogy nem, csak... és most jöttek a kibúvók! Azóta eltelt már, kb. 1 év. Jövőre gimis leszek, oda megyek ahova ő jár.

Szerintetek mi a baja velem és van arra valamennyi esély, hogy összejöjjünk? Kérlek adjatok tippeket!


2011. szept. 6. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Felejsd el!
2011. szept. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el. egyértelmű hogy nem akar tőled semmit, hiszen lerázott! keress mást és szállj le róla mert már biztos unalmas vagy neki, hogy folyton irogatsz!
2011. szept. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem akarok paraszt lenni, ezért a tőlem telhető legkulturáltabb stílusban próbálok fogalmazni.

1. Mi mégis honnan tudjuk, hogy mi baja van? Te elvileg jobban ismered, így ha te nem vagy képben, hogy várhatod el tőlünk az ellenkezőjét? Mi sem látunk a srác fejébe, pláne nem ismeretlenül.

2. Ne vedd csesztetésnek, de szerintem 13 évesen még fiatal vagy a járogatáshoz. Mármint ha veled egykorú fiúról lenne szó, azt mondanám, oké, de egy 16 évesnek azért vannak már igényei (ha érted a célzást).

2011. szept. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy mire célzol, de én csak a véleményeiteket, szerettem volna megtudni.
2011. szept. 6. 16:25
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ilyen hülye kérdést miért írsz ki? mintha mi tudnánk rá a választ
2011. szept. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ne 'haragudjatok' már rám, én csak arra lettem volna kíváncsi, hogy ti mit gondoltok erről, nem vártam el, hogy belelássatok a srác fejébe.
2011. szept. 6. 19:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy le akar rázni, mert idegesíted és/vagy nem vesz komolyan.
2011. szept. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!