Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar tőlem a srác? Bejövök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem a srác? Bejövök neki?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron parkot építettünk és ő is ott volt. Akkor elég sokat beszélgettünk, főként hülyéskedtünk egymással,de amikor rám néz...valahogy a szemei csillogása úgy megfog. Sohasem értettem mi ez. an egy húga akit nagyon szeretek és rengeteget szoktam vele beszélgetni. És miközben beszélgetem vele, ő mindig oda jön.

Megint találkoztam vele...

húga is oda jött velem. Leültünk ketten a földre és szintúgy valamilyen üggyel oda jött és leült velem szemben. Elkezdett mindenféléről dumálni nekem. És jézusom a szemei, úgy csillogtak:D Aztán húga megtalálta a fényképeket a gépemen és a barátommal ott voltunk rajta. Miután megtudja,h van barátom. Folyamatos kérdezgetett. Ki ő ? Mit csinál? Hol lakik? Én meg leállítottam,h mi ez kihallgatás? Aztán a szemébe sütött a nap és az árnyékomban akart feküdni,de nem hagytam. Utána mondta,h neki is van barátnője. Húga mesélt a barátnőiről miután elment. Hozták a kaját,és leültem a székre, valahogy szembe ült velem ,de már nem tudom,h került oda.Képeket nézegettünk ,h milyen volt a munka tavaly. Folyton beszélgetés kezdeményezettet velem. Most kezdett el dolgozni, arról is beszélgettünk. Hugával wc-re elmentünk. Visszamentünk és egyik játékra felültünk. Egyszer csak megjelenik...Hugi fázol? Aztán befeküdt mellém a libikókába. El meséltük neki a wc-s storyt. Erre meg megkérdezte tőlem,h smároltam-e lánnyal. Én meg, mondtam neki,h nem.Erre én vagyok az első aki ezt mondta.(utána halkan,h még a barátnőm sem...)Feltettem a kérdést magamban akkor én vagyok az első??? Mi van? Utána meg mondja,h ha 3-as ban szeretne szexelni nekem szól elsőnek.


2011. jún. 20. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem az utolsó mondatod a megoldás a kérdésre. De lhet nem jól értelmezem, de hát nekem így jött le. :)
2011. jún. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem értek semmit.
2011. jún. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És ez mégis ki a f*szt érdekel?
2011. jún. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!