Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt? Mit akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Mit akar tőlem?

Figyelt kérdés
Van,egy "barátom",akivel egy suliba járunk.És mostanában olyanokat ír,nekem hogy szopjam le.meg hogy szívesen megdugna,meg hogy rám veri minden este.van neki,csaja,de akkor miért nekem írja?:S olyanokat,hogy jó a seggem,meg hogy vonzó vagyok.stb.ilyet egy barát nem mond.:SS kezd már,egy kicsit elegem lenni.:| mit akarhat tőlem?:d
2011. okt. 30. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:

jól megdöngölni.és ha istennő lennél,akkor már rég megengedted volna :) (saját ügy,ettől még nemvagy ribanc)


23/F

2011. okt. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerinted mit??A két szép szemedet nem...Meg akar HÚZNIII!

Ennél világosabban nem tudja a tudtodra adni(meg bunkóbban sem) LOL

2011. okt. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
és te eltűröd amiket mond? bocsi de nem vagy 100as. én legalább képenverném.
2011. okt. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

hát ezaz...hameg rámenős lenne,akkor az lenne a baj.ilyenkor a lehető legjobb ha eldöntöd gyorsan magadba ,hogy te el-e tudod képzelni.ha nem,akkor SZEMÉLYESEN közöld vele(légyszives ne buktasd le a bnője előtt köszi),vagy pedig ha akarod,akkor legyél rámenős mert viszont mi férfiak azt szeretjük ám:)


23/F

2011. okt. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
h te mekkora 1 ökör vagy.
2011. okt. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem is a barátod a párod akar lenni ,de ennyi beteg legyen itt nem is hinném ...
2011. okt. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A haverod egy nagy nulla ha ilyeneket ir!

Ha te ilyennel akarsz kezdeni akkor tessék!

2011. okt. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

mekkora h*ülye vagy... szövegérétés ember...

"Megdugnálak"


mit állítunk?

azt hogy megdugna


ki dugna?

ő dúgna

2011. okt. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Téged sem az eszedért szeretnek b@szki. Mégis mit akarhat? Pontosan azt akarja amit irkál.
2011. okt. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hogy mit akarhat? biztosan nem fog elrabolni a penge logikádért...
2011. okt. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!